MMA PLKSWCzołowy zawodnik UFC w pochlebnych słowach o Mateuszu Gamrocie!

Czołowy zawodnik UFC w pochlebnych słowach o Mateuszu Gamrocie!

Nie brakuje pochlebnych słów po ostatnim występie Mateusza Gamrota (16-0). Nie może nas to dziwić jeśli nasz reprezentant po takiej przerwie zaprezentował się w tak kapitalny sposób. Tym razem ”Gamera” pochwalił czołowy zawodnik UFC – Renato Moicano (14-3-1), który na macie American Top Team wielokrotnie spotkał się z poznaniakiem.

Mateusz Gamrot po prawie dwóch latach przerwy wrócił do klatki największej organizacji w naszym kraju. Przez ten czas widzieliśmy duże zamieszanie co do tego, gdzie swój następny pojedynek stoczy ”Gamer”. Dwie strony ostatecznie doszły do porozumienia i mieliśmy już pewność, że Gamrot stoczy jeszcze parę walk w organizacji KSW.

Podczas walki wieczoru KSW 53 mieliśmy dopełnienie trylogii z głośno krzyczącym Normanem Parke (28-7-1). ”Gamer” udowodnił, że zrobił jeszcze większe postępy i jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. Reprezentant Czerwonego Smoka był bezlitosny i straszył w klatce! Gamrot porozbijał przeciwnika, którego nie dopuścił lekarz do kontynuowania walki w trzeciej rundzie.

Renato Moicano o Gamrocie: Absolutna Bestia!

Jak widać Renato Moicano (14-3-1) polubił naszego reprezentanta i obserwował jego ostatni pojedynek. Brazylijczyk już nie pierwszy raz w dobrych słowach wypowiedział się o byłym podwójnym mistrzu KSW. Tym razem Moicano w mediach społecznościowych pod postem Gamrota napisał, że jest on absolutną bestią. Wcześniej Moicano w tak pięknych słowach wypowiadał się o Gamrocie w programie Oktagon Live.

Oczywiście, że jest na poziomie UFC. W zasadzie to uważam, że może walczyć z Top 10 w UFC. Jest bardzo mocny. Niepokonany. Mistrz KSW. Nie wiem, dlaczego nie jest w UFC (..) Ma potencjał, aby zostać mistrzem, ale na to potrzeba czasu. Musi przejść do UFC, pokonać czołowych zawodników.

31-latek nie tak dawno był bardzo wysoko w oficjalnym rankingu UFC w kategorii piórkowej. Ostatecznie w walce z ścisłą czołówką poczuł gorycz porażki. Renato przegrywał przed czasem z takimi gwiazdami jak Jose Aldo i Chan Sung Jung. Renato Moicano postawił na zmiany. Wojownik z Brazylii przeszedł do wyższej kategorii wagowej, ale w jakim efektownym stylu. Moicano ostatnią walkę stoczył w marcu, gdy potrzebował zaledwie 44-sekund na poddanie (duszenie zza pleców) Damira Hadzovicia.

Zobacz także:

Mike Tyson w formie! Kto będzie rywalem w powrocie?

Mamy tym razem materiał z sparingu ”Bestii”

Mark Goodbeer wściekły! To jak to było z tą walką Różala w ACA?

Jak się okazuje Marcin Różalski dostał propozycję walki w ACA, ale nie w formule MMA