Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWCzołowy zawodnik KSW nie ukrywa: UFC to cel każdego zawodnika!

Czołowy zawodnik KSW nie ukrywa: UFC to cel każdego zawodnika!

Wydaje się, że Oumar Sy (8-0) kolejnym efektownym zwycięstwem zapracował na szansę mistrzowską w największej organizacji w naszym kraju. Wojownik z Paryża w programie RMC Fighter Club został zapytany o potencjalny angaż do UFC. Sy nie ukrywa, że celem każdego zawodnika jest amerykański gigant! Mimo wszystko Oumar zaznacza, że może zostać w polskiej organizacji, ale musi zostać skuszony mocną propozycją.

Sy

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski zapewniał, że nie będzie łatwo utrzymać wspomnianego Francuza w największej organizacji w naszym kraju. Mówił o tym w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

Warto wspomnieć, że już raz powstało zamieszanie związane z tym zawodnikiem, bowiem ogłoszono jego start na Contender Series. Zawodnik trójkolorowych został szybko ściągnięty z karty, bo ma wiążący kontrakt.

Zawodnik KSW zabiera głos w sprawie UFC!

Oumar Sy (8-0) w programie RMC Fighter Club został zapytany o UFC. Młody prospekt uważa, że jest poza zasięgiem jeśli chodzi o jego start na pierwszej gali UFC we Francji. Sy nie ukrywa jednak, że przy drugim wydarzeniu jego udział jest już zdecydowanie bardziej prawdopodobny.

UFC to cel każdego zawodnika

"UFC to cel każdego zawodnika." – Oumar Sy 🇨🇵 na temat swojej przyszłości… 🙄Czołowy Francuski zawodnik kategorii…

Posted by Mma Top News on Wednesday, April 19, 2023

Oumar zapewnia, że jest gotowy i skłonny pozostać w organizacji KSW, lecz musi dostać bardzo dobrą propozycję. Musi ona być zdecydowanie wyższa od poprzednich.

Oumar Sy ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 80, gdzie po minucie i 40-sekundach (duszeniem zza pleców) poddał Luisa Henrique da Silvę.

Zobacz także:

Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie Paulo Costy: Wystarczy jedna butelka wina, by go znokautować! Co wy na to?

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie rzucone przez Paulo Costę! Brazylijczyk przenosi się do dywizji półciężkiej i upatrzył sobie cieszynianina jako potencjalnego rywala.

Znamy pełną kartę walk gali FEN 46 w Pile! Święto MMA! Widzieliście?

Dwie walki na zasadach semi-pro zamykają kartę walk gali FEN 46, która 27 maja odbędzie się w Pile. Tym samym znamy już pełną kartę walk tej gali!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis