MMA PLWotoreCzołowy polski średni do zwycięzcy Wotore: “Pseudomistrzu walk na gołe pięści z amatorami…”

Czołowy polski średni do zwycięzcy Wotore: “Pseudomistrzu walk na gołe pięści z amatorami…”

Maciej Różański (10-3) chce walki z Michałem Pasternakiem (14-5). Jako, że rywal nie kwapi się do pojedynku to zawodnik nie omieszkał zamieścić kilku cierpkich słów na jego temat.

“Spartan” zarzuca Pasternakowi, że ten w ostatniej chwili znacznie zwiększył swoje wymagania finansowe uniemożliwiając dopięcie pojedynku. Przy okazji Różański nawiązał też do niedawnego turnieju walk na gołe pięści Wotore 2, w którym Pasternak właśnie zwyciężył.

“Pseudomistrzu walk ma gołe pięści z amatorami, poszukaj jaj w spodniach i weź walkę! Nie wybrzydzaj, jak jesteś taki łasy na pieniążki to jak mnie pokonasz oddam Ci 4 tys. z mojej gaży, pasuje?

Chicialem zawalczyć 20 czerwca na gali, mialem dostać kogoś na przetarcie, ale nie było chętnych a byla propozycja Michał Pasternak , ale kiedy kontrakty zostały juz spisane, warunki dogadane po obu stronach to przemyślał i zażądał 2- 3 razy większych pieniędzy, oczywiście nie realnych dla organizatora… Jeśli też nie lubisz pozerów , pseudo wojownikow na pokaz, proszę udostępnij🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏”

Pseudomistrzu walk ma gołe pięści z amatorami, poszukaj jaj w spodniach i weź walkę! Nie wybrzydzaj, jak jesteś taki…

Opublikowany przez Macieja "Spartana" Różańskiego Środa, 3 czerwca 2020

Różański mówi o gali z 20 czerwca. Tego dnia odbywa się European Fight Masters z udziałem m.in. Michała Materli.

Maciej Różański w przeszłości występował w FEN i ACB. Po raz ostatni walczył zaś w grudniu 2018 roku, gdy na Babilon MMA 6 przegrał z Rafałem Haratykiem.

Zobacz także:

Michał Pasternak wygrywa turniej Wotore 2

Pasternak najlepszy w turnieju walk na gołe pięści. W finale poddał Kacpra Miklasza.

Ostatnia walka Różańskiego

Maciej Różański po raz ostatni pojawił się w klatce w grudniu 2018 roku. Wtedy to na gali Babilon MMA 6 przegrał na punkty z Rafałem Haratykiem.