MMA PLArtur SzpilkaCzołowy polski pięściarz liczy na rewanż ze Szpilką nawet za darmo!

Czołowy polski pięściarz liczy na rewanż ze Szpilką nawet za darmo!

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) dalej budzi duże zainteresowanie. Nie brakuje pięściarzy, którzy chcą zmierzyć się ze ”Szpilą”. Co ciekawe jeden z naszych czołowych ciężkich jest gotowy na rewanż  nawet za darmo!

W kwietniu ma dojść do wyczekiwanego zestawienia Artura z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Dla wojownika z Wieliczki będzie to ostatni pojedynek pod banderą Andrzeja Wasilewskiego. To nie koniec, bo przed wakacjami dojdzie do wyczekiwanego debiutu ”Szpili” w mieszanych sztukach walki.

Czołowy pięściarz liczy na rewanż z Szpilką!

O kogo chodzi? Doświadczony Mariusz Wach (36-7, 19 KO) w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, że stoczyłby rewanż z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) nawet za darmo.

Są rzeczy ważniejsze od kasy. Na przykład rewanż z Arturem Szpilką chciałem stoczyć za darmo.

Do ich walki doszło w listopadzie 2018 roku. Starcie w Gliwicach dostarczyło wiele emocji. Szpilka ostatecznie po całym dystansie wygrał większościową decyzją sędziów. Werdykt wzbudził duże kontrowersje. Chcielibyście zobaczyć ich rewanżowe starcie?

Warto zaznaczyć, że ”Wiking” od wspomnianego pojedynku stoczył już sześć pojedynków zaś ”Szpila” zaledwie trzy.

Całą walkę możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz także:

Najman skomentował walkę z taksówkarzem! Też tak to widzieliście?

Marcin Najman po raz kolejny wypowiedział się o walce z taksówkarzem – Szymonem Wrześniem, z którym przegrał przez TKO w drugiej rundzie. “El Testosteron” ponownie próbuje wcielić w życie “narrację zwycięzcy”.

Widzieliście jak prezentuje się rywal Pudziana? Robi wrażenie!

Tak walczy olbrzymi Bombardier, czyli najbliższy rywal Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 59. Olbrzym z Senegalu będzie przeciwnikiem Pudziana w walce wieczoru gali, która zaplanowana jest na dzień 20 marca.