MMA PLMMA-VIPCzołowy półciężki zawalczy na MMA VIP 3? ”Wampir” na spotkaniu z Marcinem Najmanem!

Czołowy półciężki zawalczy na MMA VIP 3? ”Wampir” na spotkaniu z Marcinem Najmanem!

To nie koniec niespodzianek, a dopiero początek. Marcin Najman wraz z wspólnikami zamierza zaskoczyć trzecią edycją MMA VIP, która planowana jest na październik. ”El Testosteron” tym razem spotkał się z Michałem Pasternakiem (14-6), który jest czołowym zawodnikiem w wadze półciężkiej w naszym kraju.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego jeszcze nie tak dawno próbował swoich sił na gołe pięści. ”Wampir” w dominującym stylu został zwycięzcą turnieju Wotore, a w super fighcie pokonał Marka Samociuka. 

”Wampir” zawalczy na MMA VIP 3?

Tego nie możemy wykluczyć! Marcin Najman spotkał się z Michałem Pasternakiem (14-6), który będzie najprawdopodobniej jednym z bohaterów nadchodzącej gali MMA VIP 3.

Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów ostatni pojedynek stoczył dziewiątego kwietnia na EFM Show 1. Pełne pięć rund, w których Pasternak miał swoje momenty. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów wygrał Maciej Różański.

Zobacz także:

KSW 62 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Akop Szostak szczerze o swojej młodości: Nazywali mnie “Rumunem”. Nie znosiłem tego przezwiska… Wcześniej o tym słyszeliście?

Akop Szostak tuż przed walką wieczoru dzisiejszej gali KSW 62 udzielił bardzo poruszającego wywiadu Arturowi Mazurowi z portalu sportowefakty.wp.pl, w którym opowiedział m.in. o swojej trudnej młodości.