MMA PLFAME MMACzłowiek o wielu talentach? Marcin Najman niezawodny w ”Jaka to melodia”!

Człowiek o wielu talentach? Marcin Najman niezawodny w ”Jaka to melodia”!

Marcin Najman już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój ważny pojedynek w organizacji FAME MMA. Były bokser w sobotę pojawił się w popularnym programie telewizyjnym ”Jaka to melodia” i poradził sobie w nim doskonale!

Marcin Najman podczas FAME MMA 8 zawalczy w tak zwanym co-main evencie. Częstochowianin w klatce rozwiąże swój gorący konflikt z Kasjuszem Życińskim. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Marcin Najman niezawodny w programie muzycznym!

Marcin Najman wystąpił w sobotnim specjalnym odcinku ”Jaka to melodia”, w którym mieliśmy benefis uznanej piosenkarki Edyty Górniak. Autorka tekstów świętowała 30-lat owocnej pracy, przy której pojawiło się mnóstwo sukcesów. Przypomnijmy, że Edyta Górniak śpiewała, gdy Marcin Najman wychodził do ringu. Miało to miejsce choćby na Narodowej Gali Boksu na stadionie narodowym.

Wracając do programu – Marcin Najman był niezawodny i trafił do finału. ”El Testosteron” bez problemu zmieścił się w czasie i wskazał wszystkie tytuły utworów. Co ważne udało się zebrać zacną sumkę – 14 tysięcy i 20 złotych, które zostaną przekazane na cel charytatywny. 41-latek sam był zaskoczony, że poszło mu tak dobrze.

Bycie gościem Edyty Górniak to zaszczyt. Wygrana tego programu to dla mnie zaskoczenie. W każdym razie tak genialnego wykonania piosenki „Dotyk” na otwarciu programu jeszcze nie słyszeliście❗️

Opublikowany przez Marcin Najman Sobota, 19 września 2020

Bycie gościem Edyty Górniak to zaszczyt. Wygrana tego programu to dla mnie zaskoczenie. W każdym razie tak genialnego wykonania piosenki „Dotyk” na otwarciu programu jeszcze nie słyszeliście❗️

Dodać również trzeba, że Marcin Najman nie przypadkowo z pewnością klikał i mówił poprawnie tytuły znanych utworów. Częstochowianin w 1998 roku zdał egzamin dojrzałości w Zespole Szkół Muzycznych w Częstochowie. ”El Testosteron” grał na kontrabasie. Zobaczcie cały odcinek. 

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zaskoczył mówiąc ile dostanie na start! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot o wypłacie jaką dostanie za pierwszą walkę w UFC. Debiut już niebawem w Abu Dhabi

Frank Mir będzie walczył na gołe pięści! Dobra decyzja?

Amerykanin nowym nabytkiem BKFC. Były mistrz UFC już niebawem zadebiutuje i pokaże moc pięści