MMA PLFENCzekając na FEN 31: świetna zapowiedź najbliższej gali [WIDEO]

Czekając na FEN 31: świetna zapowiedź najbliższej gali [WIDEO]

Czekając na galę FEN 31 możemy obejrzeć oficjalną zapowiedź najbliższej gali drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki. FEN 31 już 28 listopada!

Transmisja z wydarzenia dostępna w systemie PPV.

W walce wieczoru imprezy zobaczymy pojedynek o dwa pasy mistrzowskie: FEN-u oraz Babilon MMA między Danielem Rutkowskim a Adrianem Zielińskim. Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie organizacja Pawła Jóźwiaka przygotowała na zbliżającą się galę.

Czekając na FEN 31: świetna zapowiedź najbliższej gali

Na nieco ponad tydzień do imprezy, możemy wczuć się w atmosferę gali oglądając oficjalną zapowiedź wydarzenia.

Kupicie PPV?

Zobacz także:

Popek Monster w świetnej formie! Stał się fit-świrem!

Jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA Popek Monster w świetnej formie! Były zawodnik KSW, który aktualnie związany jest z poznańską organizacją mieszanych sztuk walki na Instagramie pokazał, jak aktualnie prezentuje się jego forma.

Max Holloway vs Calvin Kattar walką wieczoru styczniowego UFC

Świetnie zapowiadający się pojedynek w wadze piórkowej Max Holloway vs Calvin Kattar został walką wieczoru styczniowej gali UFC. Pojedynek ten został już oficjalnie potwierdzony przez amerykańskiego giganta.

Floyd Mayweather wraca do Japonii. MEGA 2021 w lutym

Od ostatniej walki Floyda Mayweathera jr minęły dwa lata. Wówczas Wielokrotny pięściarski mistrz świata pokonał przed czasem Tenshina Nasukawę. Teraz szykuje się wielki powrót na specjalnej gali, która ma odbyć się 28 lutego w ogromnym Tokyo Tome.