MMA PLACACzeczeński zawodnik zatrzymany na lotnisku w Moskwie za posiadanie narkotyków!

Czeczeński zawodnik zatrzymany na lotnisku w Moskwie za posiadanie narkotyków!

Salman Zhamaldaev (20-2) ma duże kłopoty! Czeczeński zawodnik MMA został zatrzymany na lotnisku w Moskwie za posiadanie narkotyków.

”Zloty” znany jest jako były mistrz organizacji WFCA. Ostatnie pojedynki toczył w ACA, gdzie ma rekord – cztery zwycięstwa i jedna przegrana. Kibicom zapadnie w pamięci pojedynek o pas z Maratem Balaevem. 32-latek aktualnie może popisać się passą trzech zwycięstw z rzędu. Zhamaldaev w tym roku dwukrotnie pokonał byłego zawodnika UFC – Diego Brandao.

W materiale poniżej możecie zobaczyć Salmana w akcji:

Salman Zhamaldaev zatrzymany!

Salman Zhamaldaev (20-2) będzie miał duże kłopoty. Czeczeński zawodnik w poniedziałek został zatrzymany na moskiewskim lotnisku Wnukowo po tym, jak znaleziono u niego narkotyki. 

Zaczęło się od tego, że został zatrzymany 17-letni diler narkotyków. Nieletni wskazał Salmana jako jednego ze swoich stałych klientów. 17-latek dostarczył wystarczająco informacji organom ścigania. Tym samym Zhamaldaev został zatrzymany. Jeden z raportów twierdzi, że fighter został znaleziony z 10 gramami mefedronu.

Zobacz także:

FAME MMA: Marcin Wrzosek chętnie w kolejnym pojedynku zmierzy się z… Adrianem Polańskim! Zaskoczeni?

Ta informacja może was zaskoczyć! Wygląda na to, że Marcin Wrzosek (14-7) nie zamierza poprzestać na jednym pojedynku w organizacji FAME MMA. ”Polish Zombie” zdradził, że w kolejnym starciu chętnie zmierzy się z aktualnym mistrzem.

FAME MMA 12: Zawodnik GROMDY pomagał w przygotowaniach Don Kasjo! ”Król” gotowy na Wrzoska?  

Kasjusz Życiński najważniejsze przygotowania do najbliższej walki ma już za sobą. ”Don Kasjo” do starcia z byłym mistrzem KSW przygotowywał się w Sako Gdańsk u trenera Marka Chrobaka. Uczestnikowi ”Ekipy z Warszawy” pomagał chociażby zawodnik GROMDY.