MMA PLFAME MMACypis zagłosuje na Trzaskowskiego, ma też swoje zdanie o Covid-19!

Cypis zagłosuje na Trzaskowskiego, ma też swoje zdanie o Covid-19!

Cyprian Racicki to właśnie jego piosenki nie tak dawno licznie słuchała młodzież i nie tylko. ”Cypis” w mediach społecznościowych postanowił wyjawić na kogo zagłosuje podczas drugiej tury wyborów prezydenckich. To nie koniec, bo również pojawiło się jego zdanie i komentarz w sprawie koronawirusa, który dalej sprawia wielkie problemy na świecie.

Trzeba przyznać, że muzyka jaką produkuje Cyprian należy do tych kontrowersyjnych. Mowa tutaj o tekstach, w których porusza się tematy alkoholu/środków odurzających czy środków psychoaktywnych. Rymy, dobrze dobrane teksty spowodowały duże zainteresowanie wśród młodzieży. Tym samym na imprezach/domówkach przez dłuższy okres mogliśmy usłyszeć ”przeboje Cypisa”. 

Cypis: nic nam zupełnie nie grozi, to dlaczego wciąż nie możemy wybrać się do klubu na koncert, lub imprezę!

Cyprian Racicki w mediach społecznościowych wyjawił, że w niedzielę jego podpis wyląduje pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Dodatkowo ”Cypis” w dłuższym wpisie postanowił skupić się na temacie Covid-19, który dalej powoduje duże problemy na świecie. W Polsce coraz częściej znoszone są obostrzenia i tym samym odmrażanie gospodarki. Mimo wszystko nie możemy myśleć na razie o imprezach w klubach nocnych, z tańcami czy koncertach z masową publicznością.

W niedzielę leci głos

Opublikowany przez Cypis Solo Wtorek, 7 lipca 2020

”Cypis” może na pewno popisać się swoją przemianą jeśli chodzi o gabaryty. Zrzucona duża ilość kilogramów, a porównywanie starych zdjęć robi wrażenie. Racicki ma za sobą również debiut w mieszanych sztukach walki. Podczas ostatniej 6 edycji FAME MMA zmierzył się z Bartoszem ”Qbik” Kubikiem (0-1). Choć patrząc przez pryzmat konferencji prasowych mogło się wydawać, że ”Cypis” powinien zmierzyć się z ”L-Pro”.

Jeżeli zwyciężyliśmy już koronawirusa i nic nam zupełnie nie grozi, to dlaczego wciąż nie możemy wybrać się do klubu na…

Opublikowany przez Cypis Solo Wtorek, 7 lipca 2020

Podczas wydarzenia w studiu mieliśmy spore zaskoczenie! Racicki kompletnie nie mógł przeciwstawić się przeciwnikowi. Gardy nie było wcale, a przy tym też uciekanie. Racicki wytrzymał bardzo ciężkie momenty i zaczął odpowiadać. ”Cypis” wykorzystał zmęczenie przeciwnika, a w parterze zaskoczył wszystkich przed telewizorami/komputerami. Racicki duszenie zza pleców i mamy po wszystkim!

Zobacz także:

To są właśnie geny! Max Kliczko podzieli losy bliskiej rodziny?

Max syn Witalija Kliczki już w tym momencie przerósł wuja

To przykra wiadomość! Kto będzie tęsknił za Mateuszem Borkiem w organizacji KSW?

Mateusz Borek niestety nie pojawi się w swojej roli podczas sobotniego wydarzenia w studiu telewizyjnym