MMA PLKhamzat Chimaev“Cumshot” Chimaev reaguje na drwiny Colby’ego Covingtona. W oktagonie idzie mu lepiej niż na TT?

“Cumshot” Chimaev reaguje na drwiny Colby’ego Covingtona. W oktagonie idzie mu lepiej niż na TT?

Khamzat Chimaev, od niedawna określany “Cumshotem”, czyli z angielskiego “Wytryskiem” reaguje na drwiny ze strony Colby’ego Covingtona. Obaj panowie typowani są na przyszłym mistrzów wagi półśredniej i obaj ścierają się medialnie.

Chimaev reaguje na drwiny Covingtona

Covington co prawda zgasił Chimaeva jak peta, kiedy przekręcił jego imię zamieniając Khamzata na “Cumshota”, co oznacza “Wytrysk” i to określenie na Rosjanina ze szwedzkim paszportem przyjęło się w mediach,

“Cumshot” Chimaev reaguje na drwiny Colby’ego Covingtona. W oktagonie idzie mu lepiej niż na TT?

Chimaev nie może zdzierżyć tego, że Covington po prostu go olał i upokorzył przekręcając jego imię. Na dodatek, Amerykanin już w najbliższą sobotę 6 listopada stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa wagi półśredniej. Na UFC 268 zmierzy się bowiem z aktualnym czempionem Kamaru Usmanem.

Khamzat Chimaev natomiast próbuje swoich sił na Twitterze, gdzie opublikował kilka zdjęć pokazujących Colby’ego Covingtona w sytuacjach, w których jego samego nikt nigdy nie widział:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

To byłoby mega pozytywne zaskoczenie. Według Macieja Turskiego nasz reprezentant Mateusz Gamrot (19-1) miał być zawodnikiem rezerwowym w starciu na szczycie wagi lekkiej. Mowa o sobotnim pojedynku na gali UFC 268.

Gwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf! Widzieliście?

Skandal w Rosji! Artur Kalinskij to aktualnie bardzo popularna postać. Gwiazdor walk na gołe pięści pobił swoją partnerkę. Absurdalne jest również zachowanie policji, która na miejscu poprosiła o zdjęcie z bokserem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis