22 kwietnia w Nashville odbędzie się kolejne UFC FIGHT NIGHT 108, a walką wieczoru będzie starcie Cuba Swansona (24-7-0) z Artem Lobovem (13-12-1, 1NC). Obaj panowie nie szczędzą sobie mocnych słów. Po tym jak Artem Lobov („The Russian Hammer”) w swoim wpisie na Twitterze wyzwał Swansona w prowokujący sposób, ten nie pozostał mu dłużny. Wywiązała się dyskusja, którą Cub w filmiku zatytułowanym „Fight Night Nashville: Cub Swanson – Artem Called Me Out, I Will Knock Him Out”, na oficjalnej stronie UFC skomentował tak:

Lobov powiedział, że nie mam jaj. Myślę jednak, że wiele razy udowodniłem już, na ile mnie stać. On nie zasługuje na bycie w UFC, brak mu talentu. Sądzę, że można go łatwo pokonać. Jestem lepszy od niego pod każdym względem. Reprezentuję wyższy poziom, dłużej trenuję, mam też wszystko poukładane. Wykończę go w pierwszej rundzie, sprawię że poczuje się jak idiota. Tak, będę wtedy szczęśliwy.”  

Jaki będzie wynik starcia, dowiemy się już 22 kwietnia w sobotę. Pewne jest jedno, ostateczne zdecydują pięści, a nie słowa.

Pitbull Sports