MMA PLKSWCro Cop wystąpi na gali w Zagrzebiu? Szef KSW spotkał się z legendą MMA!

Cro Cop wystąpi na gali w Zagrzebiu? Szef KSW spotkał się z legendą MMA!

Martin Lewandowski dopina szczegóły kolejnej gali KSW. Po raz pierwszy miałaby się ona odbyć w Chorwacji i włodarz KSW spotkał się też z legendą tamtejszego MMA – Mirko “Cro Copem” Filipoviciem.

Według nieoficjalnych doniesień gala KSW 51 odbędzie się 9 listopada w stolicy Chorwacji. Tamtejsza Arena Zagrzeb może pomieścić aż 15 tysięcy widzów.

Według informacji chorwackiego portalu Martin Lewandowski odwiedził ten obiekt i dogadywał kwestie organizacyjne. Przy okazji współwłaściciel KSW spotkał się też z legendą światowego MMA – Mirko “Cro Copem” Filipoviciem.

“Wszystkiego najlepszego dla Mirko Cro Copa Filipovicia. Legenda, CZŁOWIEK, który w tym biznesie inspiruje wielu w każdym wieku i na każdym kontynencie. Ten dzień jest wyjątkowy. Wielkie dzięki za spodenki i koszulki. W zamian myślę, że moje pamiątki też dają radę. Do zobaczenia wkrótce.”

All the best to Mirko CroCop Filipovic. The Legend, the MAN in the fighting business who inspires many in every age on…

Opublikowany przez Martin Lewandowski Wtorek, 10 września 2019

Czy zwrot “do zobaczenia wkrótce” może oznaczać, że Filipovicia zobaczymy w rozpisce listopadowej gali KSW?  W marcu tego roku Chorwat ogłosił zakończenie kariery po walce z Royem Nelsonem w Bellatorze. Trzeba jednak pamiętać, że w przeszłości 45-latek kilkukrotnie powracał do MMA ze sportowej emerytury. Obecnie jednak znaczenie mogą mieć jednak też względy zdrowotne. Niewykluczone, że “Cro Cop” pojawi się 9 listopada w Arenie Zagrzeb, choćby w charakterze gościa.