MMA PLKSW”Cro Cop” dalej w świetnej formie! Legendarny Mirko Filipović pochwalił się treningiem z synem!

”Cro Cop” dalej w świetnej formie! Legendarny Mirko Filipović pochwalił się treningiem z synem!

Legendarny Mirko Filipović (38-11-1) dalej pozostaje w świetnej formie fizycznej. Chorwat musiał zakończyć barwną karierę z powodu problemów ze zdrowiem. ”Cro Cop” w mediach społecznościowych pochwalił się treningiem z synem.

46-latek zawodową karierę zakończył w 2019 roku. ”Cro Cop” miał udar i krwotok mózgu.

Zapowiadałem to wiele razy, ale tym razem to już definitywny koniec. Podczas poniedziałkowego treningu miałem udar. Na szczęście nie sparaliżował i nie zdeformował twarzy. Opuściłem już szpital i czuję się dobrze (…) Jeśli po trzech miesiącach rezonans wykaże, że powrót do zdrowia zakończył się sukcesem, to będę mógł zacząć trenować, ale nigdy więcej nie będę mógł przyjmować ciosów.

”Cro Cop” na treningu z synem!

Mirko Filipović (38-11-1) pozostaje w formie! Chorwat za pomocą instagrama pochwalił się treningiem z synem.

Jaki ojciec taki syn! 18 lat, więc może już niebawem syn ”Cro Copa” spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki? Tego nie możemy wykluczyć!

CroCop junior ❤️

Posted by Mirko CroCop Filipovic on Saturday, March 6, 2021

Co ciekawe Filipović jeszcze nie tak dawno był brany pod uwagę przy gali KSW 51, która dziewiątego listopada odbyła się w Zagrzebiu. Byłoby to starcie pokazowe z Krzysztofem Soszyńskim. Wszystko jednak zakończyło się fiaskiem. “The Polish Experiment” już wielokrotnie wspominał o swoich licznych kontuzjach, które nie pozwolą mu na powrót. 

Zobacz także:

Tyson Fury znów ma poważne problemy? Brytyjczyk już nie trenuje od dłuższego czasu!

Czyżby Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ponownie zmagał się z poważnymi problemami? Brytyjczyk powiedział, że z powodu pandemii przestał trenować. Ponadto niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej zdradził, że codziennie pije napoje wyskokowe. 

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.