MMA PLCiekawostkiZamieszanie w American Top Team! Zawodniczka UFC posądzona o korzystanie z narkotyków

Zamieszanie w American Top Team! Zawodniczka UFC posądzona o korzystanie z narkotyków

Po komentarzach zawodniczki UFC Maryny Moroz można wywnioskować, że w American Top Team trenowała zawodniczka mająca problemy z narkotykami. Zawodniczka ta także walczy dla amerykańskiego giganta.

Chodzi o postać Mariyi Apagovej, która swoje umiejętności w MMA szlifowała w American Top Team, ale po kilku ekscesach została wyproszona z klubu i przeniosła się do MMA Masters.

Zamieszanie w American Top Team! Zawodniczka UFC posądzona o korzystanie z narkotyków

Maryna Moroz ujawniła, że Apagova wielokrotnie była agresywna na treningach, wykazywała się nadpobudliwością i niejednokrotnie była pod wpływem narkotyków. Zdaniem Moroz, jej była już koleżanka klubowa jest narkomanką.

Teraz mamy komentarz osoby odpowiedzialnej za karierę Apagovej – menadżera Alexa Davisa, który w rozmowie z MMAfighting.com tak odniósł się do wydarzeń z udziałem jej klientki:

“Apagova miała kilka trudnych chwil w życiu. Była całkiem sama po przyjeździe do USA. Ale teraz przeszła terapię, czuje się już lepiej i przygotowuje się do walki. Ale jej zachowanie nie miało nic wspólnego z narkotykami. Absolutnie nic. To jej prywatne życie i nie mam zamiaru o nim publicznie rozmawiać. Apagova przyjechała do USA z Kazachstanu, przeszła trudne chwile, miała jakieś kryzysy, ale już teraz ma się bardzo dobrze.”

Mariya Apagova posiada rekord zawodowych walk w stosunku 9-2. Jej debiut w UFC miał miejsce w 2020 roku, kiedy to w pierwszej rundzie poddała Hannę Cifers. W swojej drugiej walce niespodziewanie przegrała z Shany Dobson i teraz planuje wrócić na zwycięską ścieżkę. Jej trzecia walka w UFC nie jest jeszcze ogłoszona.

Zobacz także:

Zmiana w zestawieniu. Rawiński vs. Markowski na Armia Fight Night 10

Zmiana w zestawieniu! Sławomir Rawiński (2-2) przywita w klatce Łukasza Markowskiego (0-0) na AFN 10!

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!