MMA PLNajnowszeUFCCovington krytykuje Stricklanda i staje w obronie UFC: Jesteś hipokrytą! Zobacz jak dzięki UFC zmieniłeś życie!

Covington krytykuje Stricklanda i staje w obronie UFC: Jesteś hipokrytą! Zobacz jak dzięki UFC zmieniłeś życie!

Wygląda na to, że organizacja UFC ma poparcie w byłym mistrzu. Colby Covington, czyli były posiadacz tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej krytykuje Seana Stricklanda i staje w obronie największej organizacji MMA na świecie. W jakiej sprawie? Ano chodzi o pieniądze!

Covington krytykuje Stricklanda

Strickland jakiś czas temu skrytykował niskie wypłaty, jakie otrzymują początkujący zawodnicy UFC. Do dzisiaj często zawodnicy występujący na samym dole karty walk inkasują po 10-12 tysięcy dolarów za występ.

Zdaniem Amerykanina, te stawki są głodowe i jest zwolennikiem zmuszenia UFC do wyższych płac, a do tego miałyby doprowadzić jakieś instrumenty prawne.

Covington krytykuje Stricklanda i staje w obronie UFC: Jesteś hipokrytą! Zobacz jak dzięki UFC zmieniłeś życie!

W opozycji do zdania Stricklanda staje Colby Covington. “Chaos” w rozmowie z Adamem Sosnickiem w SOSCAST powiedział:

“Moim zdaniem Sean zmienił swoje życie dzięki UFC i teraz jest hipokrytą krytykując wypłaty. Mieszka w naprawdę ładnej rezydencji, ma świetne samochody, ma pieniądze w banku. Kim on jest, żeby krytykować wypłaty z UFC?

Jest dosłownie hipokrytą, kiedy mówi o chłopakach zarabiających po 10k za występ i 10k za zwycięstwo. A ile mają dostawać, jak mają pierwszą walkę w UFC? Taki zawodnik nie robił do tej pory nic dla UFC. Nie zarobił dla nich nic, zero.

Dlaczego UFC ma płacić jałmużnę w ciemno? Jeśli taki gość przyjdzie do UFC, zrobi dwie walki i zanotuje rekord 0-2, to dlaczego w ogóle ma zasługiwać na wypłatę czy opiekę zdrowotną?”

Kontrowersyjnie, ale czasem tak trzeba. I co – Wy zgadzacie się ze zdaniem Colbyego Covingtona w sprawie wypłat dla początkujących zawodników UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis