MMA PLNajnowszeUFC„Coś się zaczyna dziać…” – Mateusz Gamrot zabrał głos ws. kolejnej walki w UFC!

„Coś się zaczyna dziać…” – Mateusz Gamrot zabrał głos ws. kolejnej walki w UFC!

Mateusz Gamrot otrzymał pozytywnie wieści ze Stanów Zjednoczonych.

Gamrot o kolejnej walce
Foto: Getty Images

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wkrótce poznamy szczegóły dotyczące kolejnej – już dziesiątej – walki Mateusza Gamrota w największej organizacji MMA na świecie.

W poniedziałek „Gamer” pobudził wyobraźnię kibiców nad Wisłą, publikując krótkie nagranie, w którym poinformował, że coś zaczyna się dziać w temacie jego najbliższego pojedynku.

Wiadomości ze Stanów już napłynęły, tak że adrenalinka od rana skoczyła. Coś zaczyna się dziać w temacie walki. Będę gotowy!

Czołowy polski lekki nie zdradził, kto będzie jego następnym przeciwnikiem ani kiedy odbędzie się gala z jego udziałem. Możemy jedynie przypuszczać, że Gamrot wróci do akcji dopiero po okresie wakacyjnym.

Jeżeli chodzi o potencjalnego rywala, to sprawa jest dość zagmatwana. Otóż zdecydowana większość zawodników z topu kategorii lekkiej albo ma już przyklepane walki, albo nieśpieszno im z powrotem do oktagonu.

Na papierze wolny jest Charles Oliveira i Beneil Dariush. Sęk w tym, że „do Bronx” nie zamierza walczyć z naszym reprezentantem, a Dariush przymierzany jest do starcia z Danem Hookerem na UFC 305 w Perth.

ZOBACZ TAKŻE: Mistrz FEN weźmie udział w Dana White Contender Series. Prezes FEN ogłasza!

Ciekawym wyborem może być Brian Ortega, który zapowiedział niedawno migrację do 155 funtów. Kto wie? Może to właśnie „Gamer” przywita Amerykanina w nowej dywizji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis