Cormier o walce Jonesa z Ngannou: To najbardziej gangsterski ruch z jego strony!

Foto: Jul 6, 2019; Las Vegas, NV, USA; Jon Jones (red gloves) before his fight against Thiago Santos (not pictured) at T-Mobile Arena. Mandatory Credit: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports
Foto: Jul 6, 2019; Las Vegas, NV, USA; Jon Jones (red gloves) before his fight against Thiago Santos (not pictured) at T-Mobile Arena. Mandatory Credit: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Daniel Cormier wyraził swoje zdanie o walce Jonesa z Ngannou. “DC” jest pełen uznania do “Bonesa” za zainteresowanie się starciem z obecnie najbardziej przerażającym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie.

Jednocześnie, Cormier przyznał, że nie rozumie ludzi, którzy na starcie skreślają “Bonesa” w tym potencjalnym starciu. Zdaniem “DC”, aktualny mistrz wagi półciężkiej nie ma powodów, by kogokolwiek się obawiać.

Cormier o walce Jonesa z Ngannou

Między latami 2015 a 2017 Jon Jones i Daniel Cormier rywalizowali ze sobą dwukrotnie. Dwa razy lepszy okazał się “Bones”, ale wynik jednej z tych walk uznano za no-contest z powodu wpadki dopingowej mistrza.

Od tamtej pory obu zawodników łączy wzajemna niechęć. Cormier zwykle chłodno wypowiada się na temat Jonesa, ale jeśli chodzi o sportowy aspekt, to zwykle zachowuje trzeźwość umysłu.

Teraz, kiedy Jon Jones jest zdecydowany walczyć z zawodnikiem wagi ciężkiej Francisem Ngannou, ten przedstawił jak widzi całą tę sytuację:

“Będę obrażał Jona Jonesa każdego dnia, ale dam mu też kredyt zaufania, jeśli będzie na to zasługiwał. I naprawdę uważam, że sprawa z Francisem Ngannou to najbardziej gangsterski ruch z jego strony.

Dlaczego miałbyś bać się kogokolwiek, jeśli masz osiągnięcia takie, jakie ma Jon Jones? Dlaczego? Nie rozumiem tego, jak ludzie sugerują, że Jones czy ja boimy się z kimkolwiek walczyć. To najbardziej dziwna rzecz na świecie.

On powiedział: Ok, chcesz walczyć? To zróbmy to! Tak postąpiłaby każda osoba na świecie, każdy prawdziwy wojownik i czapki z głów przed Jonesem.”

Zobacz także:

Czy Jones i Ngannou wyzywają się w mediach?

Obaj zawodnicy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ostatnio Jones wyśmiał Ngannou i powiedział mu, co ma zrobić z językiem.

Czy „Ostatni Taniec” o Jordanie i Chicago Bulls to prawda?

Są różne opinie na ten temat. Jeden z kolegów klubowych Jordana przyznał, że 90% materiału to kłamstwo.

15 czerwca kolejne znoszenie obostrzeń! Będzie można trenować?

Rząd zapowiedział kolejne znoszenie obostrzeń po pandemii koronawirusa. Sprawdźcie, co nowego nas czeka!