MMA PLCiekawostkiCórka Franka Mira zadebiutuje w MMA. Ma 17 lat!

Córka Franka Mira zadebiutuje w MMA. Ma 17 lat!

Córka Franka Mira zadebiutuje w zawodowym MMA! Na naszych oczach rodzi się druga generacja rodziny Mir jako zawodowych zawodników mieszanych sztuk walki.

Bella Mir, której debiut niedługo będziemy oglądać ma zaledwie 17 lat, ale już teraz uznawana jest za jedną z najlepszych sportsmenek w całym Las Vegas. Kiedy Bella Mir pojawi się zatem w klatce?

Córka Franka Mira zadebiutuje w MMA. Ma 17 lat!

O pierwszych krokach Belli Mir w zawodowym MMA poinformował menadżer Malki Kawa, który oficjalnie został reprezentantem zawodniczki. Będzie chciał poprowadzić ją podobną drogą, którą w sporcie szedł jej ojciec. A przypominamy, że Frank Mir to były dwukrotny mistrz wagi ciężkiej UFC, który w oktagonie największej organizacji MMA na świecie stoczył 27 walk.

Debiut Belli Mir w MMA ma odbyć się 22 października na gali Ikon Fight Federation w Meksyku. 17-latka wystąpi w kategorii koguciej.

Bella Mir przez większość swojego życia trenowała pod okiem utytułowanego ojca. Z wielkim MMA zetknęła się w przypadku walki swojego ojca z Javym Ayalą, do której doszło w grudniu 2018 roku. Bella stała wówczas w narożniku Franka Mira.

Zobacz także:

UFC on ESPN 16 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejny weekend i kolejna gala UFC na Fight Island w Abu Dhabi. Po numerowanej gali UFC 253 i mistrzowskim pojedynku Jana Błachowicza tym razem czeka nas “odrobinę” słabsza rozpiska.

Jan Błachowicz po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim: Mam nadzieję, że po naszej rozmowie…

Jan Błachowicz podzielił się z fanami refleksją po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim. Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC został zaproszony przez Prezesa Rady Ministrów na spotkanie, na którym Mateusz Morawiecki osobiście pogratulował cieszynianinowi sukcesu.

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.