Corey Anderson chce walki z Jonem Jonesem: Pokonałem Błachowicza i innych zawodników, którzy walczyli o pas

Foto: mmafighting.com
Foto: mmafighting.com

Zawodnik wagi półciężkiej UFC, Corey Anderson (13-4), który rozpędzony jest serią czterech zwycięstw z rzędu aktualnie robi wszystko, by otrzymać walkę o pas mistrzowski UFC, będący w posiadaniu Jona Jonesa (25-1, 1 N/C).

Po pokonaniu na UFC 244 w Nowym Jorku Johny’ego Walkera, Anderson jest jednym z czołowych pretendentów zasługujących na walkę o tytuł mistrzowski. Amerykanin gościł ostatnio w programie “The Luke Thomas Show”, gdzie odpowiedział m.in. na wyzwanie rzucone przez Anthony’ego Smitha:

“Nie interesuje mnie w ogóle walka z Anthonym Smithem. Wyzwałem do go walki, kiedy walczyłem na UFC 232 i pokonałem Ilira Latifi to już po dwóch minutach odpowiedział wówczas, że nie, więc teraz niech on sobie poczeka.”

Anderson uparcie twierdzi, że zasługuje na walkę o pas mistrzowski, niejako niezauważając innego groźnego rywala do walki o pas – niepokonanego Dominicka Reyesa:

“Nie widzę nikogo przede mną. W tym momencie nie ma innych zawodników, którzy mieliby walczyć o pas przede mną. Pokonałem Jana Błachowicza, pokonałem wszystkich, którzy mieli walczyć o pas. Pokonałem tych wszystkich gości.

Po prostu dajcie mi możliwość walki, dajcie mi to, na co zasługuję. Skontaktujcie się z moim menadżerem, a uzgodnimy szczegóły.”