MMA PLFreak FightCoraz większe szanse na walkę Hasbulli? ”Obaj zarobiliby na tej walce po 100 milionów dolarów” 

Coraz większe szanse na walkę Hasbulli? ”Obaj zarobiliby na tej walce po 100 milionów dolarów” 

Są coraz większe szanse na hitową walkę niskorosłych. Anatolij Suljanow właścicieli Hardcore Fighting Championship pracuje nad zorganizowaniem walki Hasbulli Magomedova z Abdu Rozikiem.

Hasbulla

Początkowo był duży problem, bowiem Uliana Podpalnaya zapewniała, że nie może dojść do takiego pojedynku. Szefowa Rosyjskiego Związku Lekkoatletycznego sądzi, że pojedynek odbyłby się tylko, aby rozśmieszyć publiczność.

Teraz powstają zdecydowanie większe szanse na zorganizowanie tego starcia. Patrząc choćby przez pryzmat organizacji Epic Fighting Championship, w której już dawno nie ma granic. Sami zobaczcie [TUTAJ]

Będzie hitowa walka niskorosłych?

Anatolij Suljanow właściciel Anatolij Suljanow jest zdecydowany i otwarcie mówi nad zorganizowaniem walki Hasbulli Magomedova z Abdu Rozikiem. Rosjanin uważa, że takie starcie zapewni wielki rekord PPV.

Ludzie często pytają mnie, jaka walka pobiłaby rekordy sprzedaży. Padają różne propozycje. Tyson vs Holyfield, Mayweather vs Pacquiao albo Mayweather z Khabibem Nurmagomedovem. Ale ja mam inny typ i warto mi zaufać, bo znam się na mediach i tym, co się sprzedaje. Żadna walka w historii nie zbliżyłaby się do liczb, które pojawiłyby się przy starciu Hasbika z Abdurozikiem (..)  Pieniądze byłyby wręcz kosmiczne. Uważam, że obaj zarobiliby na tej walce po 100 milionów dolarów.

Pierwsze przymiarki do tego zestawienia pojawiły się już rok temu. Hasbulla miałaby szansę na rozwiązanie konfliktu z popularnym piosenkarzem.

Ich spotkanie zawsze były gwarancją tak zwanych dymów.

Zobacz także:

Piotr Szeliga dalej chce rewanżu z Parke! ”Stormin” mocno odpowiada! Widzieliście?

Jak się okazje Piotr Szeliga podtrzymuje swoje zdanie i dalej myśli o rewanżu z Normanem Parke. ”Stormin” pokazał na insta stories wiadomość od ”Szeliego”. Doszło do szybkiej odpowiedzi byłego tymczasowego mistrza KSW w wadze lekkiej.

Trener Borysa Mańkowskiego zdradził przyszłego rywala! Szykuje się świetna walka! Co wy na to?

Karta walk gali KSW 71 powoli się wypełnia. Poznaliśmy już bohaterów kilku zestawień, które Konfrontacja Sztuk Walki przygotowała na 18 czerwca. Możliwe, że to nie wszystkie niespodzianki szykowane na czerwcowy event.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis