MMA PLKSWCoraz bliżej walki Jurkowski vs. Kołecki w KSW! “Juras” trenuje to, w czym olimpijczyk zdobywał medale!

Coraz bliżej walki Jurkowski vs. Kołecki w KSW! “Juras” trenuje to, w czym olimpijczyk zdobywał medale!

Starcie między Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim (17-11) a Szymonem Kołeckim (8-1), które jest od dawna wyczekiwane przez fanów w naszym kraju jest coraz bliżej zakontraktowania. Jurkowski podsyca apetyt na tę konfrontację za pomocą mediów społecznościowych.

Zawodnik wagi półciężkiej KSW zamieścił na Facebooku zdjęcie ze sztangą i zapewnił, że zaczyna pracować nad siłą, czyli elementem, w którym olimpijczyk Kołecki zdobywał złoty medal.

Jurkowski napisał:

“Hej Szymon Kołecki jakby miało dojść do walki między Nami to postanowiłem popływać w Twoim oceanie🦈🏋🏻‍♂️ 😉”

Hej Szymon Kołecki jakby miało dojść do walki między Nami to postanowiłem popływać w Twoim oceanie🦈🏋🏻‍♂️ 😉#trening #siła #wytrzymałość #crossfit #juras #jurasmusisz #ksw

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Czwartek, 5 marca 2020

Łukasz Jurkowski od czasu swojego powrotu do klatki KSW, wygrał dwie walki w trzech występach. Człowiek-instytucja polskiego MMA pokonywał Romeu Sokoudjou i Stipe Bekavaca oraz przegrał z Martinem Zawadą (oraz własną kontuzją) na KSW 42.

Szymon Kołecki natomiast ma za sobą dwie wiktorie w klatce KSW. Najpierw pokonał on Mariusza Pudzianowskiego, a w drugiej swojej walce dla polskiego hegemona okazał się lepszy od Damiana Janikowskiego.