MMA PLUFC“Conor naprawdę chce rewanżu z Khabibem” – Dana White zdradza co dalej z McGregorem

“Conor naprawdę chce rewanżu z Khabibem” – Dana White zdradza co dalej z McGregorem

Po swoim ostatnim zwycięstwie nad Donaldem Cerrone w styczniu tego roku, Conor McGregor (22-4) dał do zrozumienia, że w tym roku chce stoczyć trzy walki, a najbardziej zależy na rewanżu z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovowem.

Teraz, trzy miesiące później Irlandczyk nadal czeka na szczegóły swojej kolejnej walki, a w dobie pandemii COVID-19 na te szczegóły najprawdopodobniej jeszcze trochę poczeka.

Na dodatek, White zaznaczył, że Nurmagomedov po wyłonieniu tymczasowego mistrza wagi lekkiej z walki Tony Ferguson vs. Justin Gaethje na UFC 249 zmierzy się ze zwycięzcą.

Co w takim razie dalej z Conorem McGregorem? Dan White w rozmowie z ESPN przyznał, że w aktualnej sytuacji Irlandczyk nie dostanie szansy rewanżu z Nurmagomedovowem i najprawdopodobniej czeka go inne starcie:

“Wszyscy czuli, że Conor chce walki z Khabibem, ale to Gaethje zasługuje na nią bardziej niż on. Tak więc zestawienie Fergusona z Gaethje to w tym momencie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Mamy Justina z Tonym. Ta walka ma największy sens. Dwóch aktualnie najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie. Khabib będzie walczył z wygranym.

Conor naprawdę chce tego rewanżu z Khabibem, ale cóż. Khabib i Tony lub Justin nie będą walczyć prawdopodobnie aż do września, więc z Conorem coś trzeba będzie zrobić.”