MMA PLConor McGregorConor McGregor zdradza co zrobi w walce z Michaelem Chandlerem po TUF 31. Odważna deklaracja!

Conor McGregor zdradza co zrobi w walce z Michaelem Chandlerem po TUF 31. Odważna deklaracja!

Były podwójny mistrz UFC oraz jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki – Conor McGregor zdradza co zrobi w walce z Michaelem Chandlerem, z którym rywalizuje w najnowszej edycji The Ultimate Fighter 31. Irlandczyk i Amerykanin są trenerami w najnowszej edycji tego popularnego show, a produkcję zwieńczy ich pojedynek.

Conor McGregor zdradza co zrobi w walce

TUF 31 wystartował oficjalnie wczoraj. Już w pierwszym odcinku oglądaliśmy niecodzienną sytuację, o której pisaliśmy TUTAJ -> Ruszył The Ultimate Fighter 31: Team McGregor vs Team Chandler i od razu mamy… najszybszy nokaut w historii!

Wisienką na torcie w rywalizacji zawodników w TUF-ie będzie późniejszy pojedynek trenerów, który planowany jest na koniec roku 2023.

Conor McGregor zdradza co zrobi w walce z Michaelem Chandlerem po TUF 31

McGregor w wywiadzie wyprodukowanym przez UFC składa odważną deklarację na temat walki z Chandlerem. Irlandczyk jest przekonany, że zmiażdży Amerykanina w ich oktagonowym boju:

“To nie tylko mój powrót. To będzie największy powrót w historii sportów walki. Tak będzie. Skopię tego gościa, znokautuję go kopnięciem na głowę. Jest po prostu stworzony do trafiania go w każde miejsce i to zamierzam zrobić. Mam zamiar owinąć mój nożny stalowy pręt wokół niego. Zobaczysz jak wizualizuję sobie zwisającą nad nim nogę, a potem zobaczysz jak zwisa jego głowa. Jestem podekscytowany tym i niezwykle zmotywowany. Zmierzam właśnie w tym kierunku.”

Ciekawa deklaracja McGregora, który z wygrywaniem w ostatnim czasie ma ogromne problemy. Jego rekord w ostatnich walkach wygląda bowiem następująco:

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [03-04.06.2023]

Przed nami kolejny ciekawy weekend a przede wszystkim wielkie święto polskiego MMA.

Ruszył The Ultimate Fighter 31: Team McGregor vs Team Chandler i od razu mamy… najszybszy nokaut w historii!

No to mamy to! Oficjalnie ruszył już najnowszy sezon popularnego reality show The Ultimate Fighter 31! Już w pierwszym odcinku nowego sezonu oglądaliśmy… najszybszy nokaut w historii tej produkcji!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis