MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor zabrał głos po wypadnięciu z UFC 303. Złożył deklarację fanom!

Conor McGregor zabrał głos po wypadnięciu z UFC 303. Złożył deklarację fanom!

Uznawany za najlepszego pod względem marketingowym zawodnika w historii MMA – Conor McGregor zabrał głos po wypadnięciu z gali UFC 303. Irlandczyk miał na tej imprezie walczyć w main evencie wydarzenia z Michaelem Chandlerem.

Conor McGregor zabrał głos

Niestety, ale “The Notorious” doznał kontuzji, który wyeliminowała go z udziału w tej gali. Zamiast starcia McGregor vs Chandler, UFC zdecydowało się na nową walkę wieczoru gali UFC 303, którą zostało starcie o pas wagi półciężkiej Alex Pereira vs Jiri Prochazka 2.

Gala UFC 303 odbędzie się 29 czerwca w Las Vegas.

Conor McGregor zabrał głos po wypadnięciu z UFC 303. Złożył deklarację fanom!

Teraz Conor McGregor, któremu pierwszy raz w historii zdarzyło się wypadnięcie z zaplanowanej walki, wydał krótkie oświadczenie, które jest pierwszym publicznym zabraniem głosu po wydarzeniach dotyczących anulowania jego walki.

Irlandczyk tchnął optymizm – a przynajmniej chciał go tchnąć – w serca jego fanów:

“To bardzo ciężki moment, zostać wykluczonym z zaplanowanej walki powrotnej. Przed konferencją prasową nabawiłem się kontuzji, która wymagała więcej czasu na leczenie, niż było mi dostępne. Decyzja o przełożeniu walki nie została podjęta lekko, ale po konsultacjach z moimi lekarzami, UFC i moim zespołem. Moi fani i rywal zasługują na to, żebym był w najlepszej formie w tej walce i dotrzemy tam! Dziękuję za wiadomości ze wsparciem, jestem w dobrym nastroju i jestem pewny, że wrócę!” – napisał McGregor.

A Wy wierzycie, że Conor McGregor powróci jeszcze kiedykolwiek do oktagonu największej organizacji MMA na świecie? Czy jego rywalem nadal powinien być czekający na niego od lat Michael Chandler?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis