MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor wypadł z UFC 303. Nate Diaz: Zrobili większy interes bez tej walki niż z nią

Conor McGregor wypadł z UFC 303. Nate Diaz: Zrobili większy interes bez tej walki niż z nią

Conor McGregor – jak już wszyscy doskonale wiedzą – wypadł z rozpiski gali UFC 303, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 29 czerwca w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Nate Diaz, czyli jego były dwukrotny rywal broni jednak Irlandczyka.

Conor McGregor wypadł z UFC 303

Przypominamy, że McGregor miał powrócić po kilkuletniej przerwie i zmierzyć się z Michaelem Chandlerem w main evencie gali UFC 303. Irlandczyk jednak doznał kontuzji, która wyeliminowała go z uczestnictwa w tej imprezie.

Zamiast starcia McGregor vs Chandler, kibice zobaczą natomiast walkę o mistrzowski pas wagi półciężkiej, o który zawalczą Alex Pereira i Jiri Prochazka.

Conor McGregor wypadł z UFC 303. Nate Diaz: Zrobili większy interes bez tej walki niż z nią

Zdaniem Nate’a Diaza, który swoją opinię wyraził w rozmowie z MMAjunkie.com, dobrze się stało, że McGregor nie przystąpi do tej ogłoszonej walki:

“Myślę, że to mogła być drobnostka. Ale i tak zrobili większy interes bez tej walki niż z nią. Dobry pomysł. Ja, jeśli coś spieprzyłbym, to też chciałbym przesunąć walkę, ale ludzie tutaj wpadają w panikę. Ja nie chciałbym walczyć, nie będąc w 100% gotowym na rock, bo w przeszłości zrobiłem wiele rzeczy, których nie powinienem był robić.”

A Wy jak sądzicie – czy Conor McGregor dobrze zrobił wycofując się z gali UFC 303? I jeszcze jedno pytanie: Czy kiedykolwiek zobaczymy Irlandczyka ponownie w oktagonie UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis