MMA PLConor McGregorConor McGregor wskazał, w której walce dał najlepszy występ w karierze

Conor McGregor wskazał, w której walce dał najlepszy występ w karierze

Swoisty superstar – Conor McGregor za pośrednictwem mediów społecznościowych wskazał, w której walce dał najlepszy występ w karierze. Irlandczyk prześledził swoją karierę w mieszanych sztukach walki i doszedł do konkretnych wniosków.

Wpis, który przywołujemy pojawił się na twitterowym koncie McGregora w weekend. Wskazał on tam okresy, kiedy najlepiej się czuł, kiedy miał najlepszą serię i podał walkę, w której zaprezentował się najlepiej.

Conor McGregor wskazał, w której walce dał najlepszy występ w karierze

Irlandczyk na Twitterze zaznaczył, że najlepszą walkę dał w kategorii lekkiej, kiedy to w listopadzie 2016 roku mierzył się z ówczesnym mistrzem tej dywizji Eddiem Alvarezem. McGregor z łatwością pokonał Amerykanina i zdobył drugi tytuł mistrzowski UFC w karierze stając się pierwszym czempionem dwóch dywizji wagowych jednocześnie w historii UFC!

“Kiedy najlepiej się czułem – w 170 funtach,

Kiedy miałem najlepszą serię – w 145 funtach,

Kiedy dałem najlepszy występ – w 155 funtach.

Co to o mnie mówi? Nie mam pojęcia, ale kocham to” – napisał na Twitterze Irlandczyk.

McGregor odniósł się do najlepszego okresu w swojej karierze. Ostatnio nie wiedzie mu się tak dobrze. “Notorious” ma za sobą porażki z Khabibem Nurmagomedovowem i ostatnio z Dustinem Poirierem, z którym przegrał w styczniu na gali UFC 257. “Diament” w tamtej walce wziął brutalny rewanż na McGregorze za porażkę sprzed lat.

Zobacz także:

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. W rozpisce znalazła się walka mistrzowska. Wystąpi też polski zawodnik.

Juras mógł wskoczyć w zastępstwo? Był gotowy zawalczyć z Pudzianem!

Popularny komentator i zawodnik mieszanych sztuk walki oraz legendarny pierwszy mistrz KSW Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na minionej gali KSW 59! “Juras” sam zaproponował wejście w miejsce senegalskiego “Bombardiera”.

Punch Down 3: Wygląda to strasznie! Zobaczcie twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju!

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.