MMA PLConor McGregorConor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Z nim nigdy nie walczył!

Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Z nim nigdy nie walczył!

Foto: Instagram/ Conor McGregor

Super gwiazda światowego MMA Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Irlandczyk swojej odpowiedzi na nurtujące pytanie jednego z fanów udzielił w mediach społecznościowych.

“Notorious” wczoraj przeprowadzał akcję #askNotorious, gdzie fani mogli na Twitterze zadawać pytania byłemu podwójnemu mistrzowi UFC. Irlandczyk chętnie na nie odpowiadał.

McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Z nim nigdy nie walczył!

Jedną z kwestii była sprawa najbardziej niedocenianego zawodnika przez UFC. McGregor, który w swojej karierze walczył z absolutną światową czołówką jako najbardziej niedocenianego wskazał zawodnika, z którym nigdy nie skrzyżował rękawic.

Jego zdaniem wsparcia od UFC otrzymuje… Tony Ferguson:

Tony Ferguson to były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC. Był bardzo blisko konfrontacji z Khabibem Nurmagomedovowem, ale za każdym razem, kiedy ich walka była ogłoszona, niestety nie dochodziła do skutku. Czasami przez kontuzję, czasami przez kłopoty ze zrobieniem wagi, czasami przez problemy wizowe Rosjanina. “El Cucuy” ostatecznie stracił szansę na konfrontację z “Orłem” przegrywając swoją najważniejszą walkę w karierze z Justinem Gaethje, który nokautując Fergusona, zajął jego miejsce w konfrontacji z Rosjaninem.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o walce z Adesanyą: Odbiłby się od ściany i wrócił z powrotem do wagi średniej

Jan Błachowicz wypowiedział się o walce z Israelem Adesanyą, którą zaanonsował już sam prezes UFC Dana White. Polak, który jest mistrzem wagi półciężkiej jest przekonany o tym, że pokonałby w tym super fightcie czempiona niższej kategorii wagowej.

Anderson Silva zabrał głos po porażce z Uriahem Hallem. Wydał osobiste oświadczenie

Legendarny Anderson Silva zabrał głos po ostatniej porażce z Uriahem Hallem, która miała miejsce na minionej gali UF Con ESPN+ 38 w Las Vegas. Brazylijczyk po porażce z Amerykaninem zakończył sportową karierę.

Nowy nabytek KSW straszy samym wyglądem? Sami zobaczcie!

Francisco Barrio to nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. Argentyńczyk w przeszłości miał dziwną sytuację podczas walki. O co chodzi? Sami zobaczcie.