MMA PLConor McGregorConor McGregor w “formie życia” przed rewanżem z Dustinem Poirierem na UFC 257

Conor McGregor w “formie życia” przed rewanżem z Dustinem Poirierem na UFC 257

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor jest w “formie życia” przed zbliżającym się wielkimi krokami rewanżem z Dustinem Poirierem, do którego dojdzie na gali UFC 257. Tak przynajmniej zapowiada jego dietetyk, który powołuje się na słowa trenerów.

Gala UFC 257 odbędzie się 23 stycznia na Wyspie Yas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam Conor McGregor po rocznej przerwie powróci do oktagonu, by skrzyżować rękawice z Dustinem Poirierem, którego w przeszłości już kiedyś znokautował.

Według słów dietetyka współpracującego z McGregorem, bardzo możliwe, że 16 stycznia obejrzymy podobne starcie, bowiem Irlandczyk rzekomo jest w życiowej formie.

Conor McGregor w “formie życia” przed rewanżem z Dustinem Poirierem na UFC 257

Tristin Kennedy, który jest dietetykiem “Notoriousa” w rozmowie z ESPN zdradził, że za Irlandczykiem fenomenalny obóz przygotowawczy, który doprowadził do jego znakomitej formy:

“Conor jest w świetnej formie. Jest konsekwentny w żywieniu, a to prowadzi do sukcesu. Conor jak się na czymś skupi, to jest najbardziej konsekwentnym człowiekiem i z uporem wszystko realizuje. Ma ogromną etykę pracy.

Mogę pokierować człowiekiem, ale nie będę za niego jadł, a Conor jest bardzo uważny i konsekwentny w tym aspekcie. To ciężka praca i profesjonalizm. Wielu sportowców wygląda dobrze, ale tak naprawdę liczy się ich wydajność.

To dlatego jestem dumny, widząc wyniki jakie na treningach osiąga Conor. Kilka osób mówiło już, że jest w najlepszej formie w życiu. Tak mówili ludzie, którzy towarzyszą mu w obozach przygotowawczych od lat. Owem Roddy, John Kavanagh.

Zgadzam się z nimi. Patrząc na Conora mogę powiedzieć, że jest w formie życia.”

Zobacz także:

Nagrody MMA.pl 2020: POLSKA – zapowiedź

Za nami już rok 20202 a więc czas przyznać nasze polskie nagrody MMA.pl. Podobnie jak w ubiegłym roku postanowiliśmy wyróżnić najlepszych w kilku kategoriach Tych jest tym razem siedem.

Martin Lewandowski o kolejnej walce Mameda: Anderson Silva nie zrobi wrażenia w Polsce

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski wypowiedział się o kolejnej walce Mameda Khalidova. Szef największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki zabrał głos na temat angażu legendy sportów walki – Andersona Silvy.