MMA PLInneConor McGregor w emocjonalnym przemówieniu o koronawirusie: Ta walka potrzebuje nas wszystkich

Conor McGregor w emocjonalnym przemówieniu o koronawirusie: Ta walka potrzebuje nas wszystkich

Conor McGregor (21-4) jest jedną z największych gwiazd światowego sportu. Zawodnik wykorzystał swoją popularność, aby zwrócić się do rodaków w dobie pandemii koronawirusa.

“The Notorious” w zamieszczonym w mediach społecznościowych wideo zwrócił się do rządzących Irlandią ludzi.  McGregor chce, aby nastąpiła pełna blokada. Zdecydowane działanie są jego zdaniem niezbędne, aby zwiększyć szanse w walce z koronawirusem.

“Obecnie dyskutujemy o pełnej blokadzie. Czuję, że musimy to zrobić. Czas spędzony na dyskusji o tym jest niepotrzebny. Rozpoznaję trudną walkę, kiedy ją widzę  i teraz mamy taką w naszych rękach.

Chce wezwać wszystkich ludzi, wspaniały naród irlandzki. Ta walka potrzebuje nas wszystkich. Wszyscy jesteśmy w czerwonym narożniku i czekamy na gong. Więc połączmy się i zadwońmy sami – razem z innymi ludźmi na całym świecie.

Prawdziwa blokada musi się rozpocząć i musi rozpocząć się teraz! Razem w tej kwarantannie. Zjednoczeni w kwarantannie. Musimy zamknąć lotniska i wszystkie firmy, które nie są niezbędne. Musimy wyrzec się wszelkich podróży, które również nie są niezbędne.

Wiem, że kiedy zrozumiemy powagę tego zjawiska, jakie nadchodzi nasz wielki naród zobliguje się nienagannie to uczyni. Pora na pełne zamknięcie i jesteśmy gotowi. Przemawiam do wszystkich u władzy. Los naszej wspaniałej wyspy zależy od was. To moja propozycja i modlę się, aby tak się stało.

Musimy podjąć takie same środki jak niektóre kraje poważnie dotknięte tym kraje. Tylko musi zrobić to szybciej. Naszą przewagą jest to, że widzimy to co nadchodzi. Jeśli jednak nie wykorzystamy naszej przewagi to nie możemy spodziewać się innych rezultatów. Nie zachowujemy odpowiednich odległości w społeczeństwie. A przynajmniej nie w stopniu, który zatrzyma wzrost wykładniczy. Blokada to ułatwi. Zmniejsze rozprzestrzenianie się wirusa. To odciąży służby pracujące na pierwszej linii frontu. Pozwoli też zidentyfikować wszystkie przypadki zakażenia. Te metody są rygorystyczne, ale konieczne. Działay w Chinach czy Hongkongu.

Irlandio, poradzimy sobie z tym! Nie tylko my mamy to rozwiązanie, ale możemy skorzystać z niego z wyprzedzeniem. Dalej Irlandia, dalej reszto świata. W kwarantannie lecz zjednoczeni. Razem damy radę. Niech Bóg nas wszystkich błogosławi.”

Przemówienie Conora McGregora: