Conor McGregor vs. Donald Cerrone coraz bliżej! Dana White chce takiej walki

Coraz bardziej możliwa jest walka pomiędzy McGregorem, a Cerrone. Prezydentowi UFC podoba się takie zestawienie.

Po ostatnim zwycięstwie nad Alexandrem Hernandezem na UFC ESPN+, Cerrone wezwał do walki McGregora. Były podwójny mistrz szybko odpowiedział, że jest zainteresowany tym starciem.

Od tego czasu „Notorius” i „Cowboy” wymieniali poglądy w mediach społecznościowych na temat walki. Obaj zapowiadali też show na konferencji prasowej. Teraz wydaje się, że oficjalnie zainteresowany jest prezydent UFC, Dana White.

„Oboje zadzwonili do siebie nawzajem.”Cowboy” prostu wpadł w dziesiątkę, to wojownik. Stoczył niewiarygodną walkę. Conor McGregor walczył z każdym, kogo kiedykolwiek poprosiliśmy. Jeśli oboje chcę walczyć, jestem za”.

Irlandczyk został ukarany przez Komisję Sportową stanu Nevada sześciomiesięcznym zawieszeniem oraz 50 000 $ kary, przez bójkę po walce z Khabibem Nurmagomedovem, która wybuchła na UFC 229. McGregor przegrał to starcie przez poddanie w

Oczywiście, McGregor nadal musi oddać resztę swojego sześciomiesięcznego zawieszenia, które zostało właśnie wydane przez stanową komisję sportową stanu Nevada za swoją rolę w bójce po walce, która wybuchła po zakończeniu UFC 229.

Natomiast Amerykanin na ostatniej gali UFC ESPN+ 1 zmierzył się z Alexandrem Hernandezem, wygrywając przez TKO w drugiej rundzie. Ponadto „Cowboy” pokazał się polskiej publiczności podczas UFC Fight Night 118 w Ergo Arenie, walczył wtedy z Darrenem Tillem. Cerrone musiał uznać wówczas wyższość rywala, przegrywając przez TKO w pierwszej rundzie.