MMA PLCiekawostkiConor McGregor trafił przed sąd za nieprzepisową jazdę autem. Jest oskarżony o sześć wykroczeń!

Conor McGregor trafił przed sąd za nieprzepisową jazdę autem. Jest oskarżony o sześć wykroczeń!

Supergwiazda światowego MMA – Conor McGregor trafił przed sąd w Dublinie za swoją nieprzepisową jazdę, której dopuścił się pod koniec marca tego roku.

Conor McGregor

Więcej o występku McGregora pisaliśmy wówczas TUTAJ ->Conor McGregor aresztowany w Dublinie. Wygląda na to, że był szybki i wściekły

Wczoraj natomiast Irlandczyk trafił przed sąd w swoim mieście, gdzie usłyszał aż sześć zarzutów za przekroczenie przepisów drogowych.

Conor McGregor trafił przed sąd za nieprzepisową jazdę autem

McGregor ma obecnie zarzuty za: niebezpieczną jazdę samochodem (dwa zarzuty) oraz jazdę bez prawa jazdy i bez aktualnego ubezpieczenia oraz nie okazanie dokumentów podczas kontroli drogowej (łącznie cztery zarzuty).

Rzekomy brak dokumentów uprawniających McGregora do prowadzenia pojazdów mechanicznych zdementował adwokat Irlandczyka – Michael Staines, który potwierdził, że policjantom kontrolującym jego Klienta zostały okazane niezbędne w sprawie prawo jazdy oraz ubezpieczenie wartego ponad 187 tys. dolarów Bentleya Continental GT.

Conor McGregor po usłyszeniu aktu oskarżenia miał pozostać w areszcie, ale ostatecznie go opuścił za kaucją. Następna sprawa z jego udziałem zaplanowana jest na czerwiec.

Rodzi się jednak pytanie – czy do czerwca McGregor będzie jeździł 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym czy znowu poniesie go ilość koni mechanicznych pod maską?

Zobacz także:

Jacek Murański zarobi na walce Szeligi: Jest teraz moim m*rzynem, będzie pracował na mnie! Zaskoczeni?

Jacek Murański nie pierwszy raz zaskakuje! ”Muran” w rozmowie z kanałem ”FAME NEWS” wyznał, że zarobi na każdym pojedynku w klatce rzymskiej. Tym samym jakiś procent powędruje do aktora po walce Piotra Szeligi z Normanem Parke.

Parke zapowiada lekcję pokory: Kiedy sędzia będzie chciał przerwać walkę, wycofam się i przejdę do grapplingu!  Widzieliście?

Norman Parke (29-7-1) jest pewny siebie przed czwartym pojedynkiem w organizacji FAME MMA. ”Stormin” zapowiada lekcję pokory! Były zawodnik UFC zawalczy na szalonych zasadach. Jego starcie z cięższym Piotrem Szeligą odbędzie się w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis