MMA PLCiekawostkiConor McGregor rzucił piłeczką na meczu baseballu drużyny Chicago Cubs. Justin Gaethje go wyśmiał! [WIDEO]

Conor McGregor rzucił piłeczką na meczu baseballu drużyny Chicago Cubs. Justin Gaethje go wyśmiał! [WIDEO]

Były podwójny mistrz UFC i jedna z największych gwiazd tego sportu – Conor McGregor rzucił piłeczką na meczu baseballu drużyny Chcicago Cubs, która rywalizowała z Minnesota Twins.

Obecność Irlandczyka jest niejako kontynuacją zapraszania wielkich sportowców, którzy mają propagować swoją obecnością rozgrywki Major League Baseball.

Problem jednak w tym, że próba rzutu Conora McGregora wyszła katastrofalnie, a stadion Chicago’s Wrigley Field miał z niego niezły ubaw.

Conor McGregor rzucił piłeczką na meczu baseballu drużyny Chicago Cubs. Justin Gaethje go wyśmiał! [WIDEO]

Zresztą, nie tylko stadion. Popis Conora McGregora skomentował między innymi były tymczasowy mistrz wagi lekkiej Justin Gaethje. Stwierdził on, że każdy zawodnik MMA rzucający piłeczką na meczach MLB wyglądał okropnie, ale Conor McGregor zrobił to zdecydowanie najgorzej.

I na usprawiedliwienie McGregora nie działa niestety fakt, że jest on ledwo po operacji złamanej kostki w nodze. Środowisko jakby zapomina o tym jego problemie zdrowotnym.

A Wy jak skomentujecie próbę rzutową McGregora? Byłby z niego niezły baseballista?

Zobacz także:

„Bombardier” ponownie rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Starcie kolosów na KSW 64 w Łodzi

Od razu po niefortunnych zdarzeniach, które doprowadziły do odwołania tego pojedynku na gali KSW 59, szefowie KSW zapowiedzieli, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie starciem Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 10 KO) z Bombardierem (2-0, 2 KO) będą chcieli doprowadzić do tej walki ponownie.

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Borys Mańkowski o UFC: Obecnie jeszcze musiałbym dostać dobre siano!

2 października podczas FAME MMA 11 do zawodowych startów wróci Borys Mańkowski. Co jednak szykuje po walce z Normanem Parke? Atak na pas KSW w wadze lekkiej, a może ekspansję za ocean do organizacji UFC?