MMA PLBoksConor McGregor przyznał, kogo w sportach walki nazywa prawdziwą legendą: To mój bohater!

Conor McGregor przyznał, kogo w sportach walki nazywa prawdziwą legendą: To mój bohater!

Conor McGregor z pewnością może pretendować do miana legendy w mieszanych sztukach walki, wszak był pierwszym podwójnym mistrzem UFC, który dzierżył dwa pasy mistrzowskie różnych kategorii wagowych w tym samym czasie.

Co prawda, Irlandczyk przebąkiwał swego czasu o zwojowaniu trzeciej kategorii wagowej, ale zaczął przegrywać na potęgę (3 porażki w ostatnich 4 walkach) i swoje plany musiał nieco zmodyfikować.

Teraz, “The Notorious” przyznał w mediach społecznościowych, który sportowiec ze świata sportów walki jest dla niego prawdziwą legendą.

Conor McGregor przyznał, kogo w sportach walki nazywa prawdziwą legendą: To mój bohater!

McGregor to zawodnik, który romansował już z zawodowym boksem i sportowiec, którego najbardziej podziwia jest właśnie pięściarzem. Chociaż nie jest nim jego pogromca – Floyd Mayweather Junior, to zaskoczenia w tym aspekcie raczej nie stwierdzono:

“Co za zdjęcie ikony! Spójrzcie na rozłożenie ramion przy tym ciosie! Muhammad Ali musiał pracować nad nimi całymi dniami. Dosłownie wyglądają jak bicze. Niesamowite! I cytat zamieszczony także. Prawdziwa legenda i mój prawdziwy bohater. Muhammad Ali.” – napisał na Twitterze McGregor.

A cytat, o którym pisze Irlandczyk dotyczy słów Muhammada Aliego, który rzekł swego czasu, że boks był tylko sposobem na przedstawienie go światu.

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.