MMA PLConor McGregorConor McGregor przewiduje walkę z Poirierem: Znokautuję go w…

Conor McGregor przewiduje walkę z Poirierem: Znokautuję go w…

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Były podwójny mistrz UFC i jeden z najpopularniejszych zawodników MMA na świecie, Conor McGregor przewiduje walkę z Dustinem Poirierem, a konkretnie to, jak ona się zakończy.

McGregor i Poirier zmierzą się w rewanżowym starciu już 23 stycznia na gali UFC 257. Miejscem rywalizacji będzie Wyspa Yas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dla McGregora będzie to powrót po rocznej przerwie.

Conor McGregor przewiduje walkę z Poirierem: Znokautuję go w…

Irlandczyk tuż przed tą konfrontacją ponownie zabawił się w “Mystic Maca”, czyli kolejny raz przewiduje jak potoczy się jego pojedynek. McGregor spodziewa się jeszcze szybszego zakończenia walki z “Diamentem” niż za pierwszym razem, kiedy obaj zawodnicy się ze sobą mierzyli, a było to we wrześniu 2014 roku na gali UFC 178:

“Lubię Dustina. Uważam go za dobrego zawodnika. Jest naprawdę świetny w tym co robi, ale to nadal jest wiele poziomów niżej ode mnie. Znokautuję go w 60 sekund.”

McGregor ma już doświadczenie w przewidywaniu rozstrzygnięć swoich walk. W przeszłości przewidział m.in. zwycięstwo nad Eddiem Alvarezem czy Donaldem Cerrone, które zamieszczamy poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot już w American Top Team. Trenuje z mistrzem UFC!

Mateusz Gamrot już w American Top Team! Polak rozpoczyna przygotowania do swojej drugiej walki w organizacji UFC, którą chce stoczyć w marcu tego roku.

Zawada przed walką z Kołeckim na KSW 58: Ze mną w stójce mało kto chce się bić!

Już trzydziestego stycznia odbędzie się gala KSW 58. W walce wieczoru Szymon Kołecki (8-1) zmierzy się z doświadczonym Martinem Zawadą (29-15-1). Dla medalisty olimpijskiego będzie to niewątpliwie duże wyzwanie.

Ewelina Woźniak po zwycięstwie na Oktagonie: Mamy kontakt z UFC, rozmawiamy! [WIDEO]

Ewelina Woźniak (4-0) w świetnym stylu wróciła po ponad rocznej przerwie. Reprezentantka Czerwonego Smoka w rozmowie z naszym portalem zdradziła, że już w tym momencie jest kontakt ze strony UFC.