MMA PLUFCConor McGregor przestrzega: Po zakończeniu kariery nikt nie przejmuje się życiem sportowca

Conor McGregor przestrzega: Po zakończeniu kariery nikt nie przejmuje się życiem sportowca

Foto: Proper No. Twelve

Były podwójny mistrz UFC i obecnie największa gwiazda światowego MMA Conor McGregor (22-4) przestrzegł innych sportowców, by ci już teraz myśleli o swoim życiu po zakończeniu kariery.

McGregor od zawsze powtarzał, że jego celem są: mistrzostwo świata, zarobienie ogromnej ilości pieniędzy i zapewnienie sobie wysokiego standardu życia po zakończeniu sportowej kariery.

Dlatego właśnie Irlandczyk rozwija swój biznes alkoholowy w postaci dystrybucji whiskey Proper Twelve, a także chce rozwinąć się w branży modowej.

Co McGregor radzi innym sportowcom?

“Życie sportowca jest krótkie, prawda? Tak, to okrutne, ale nikt nie przejmuje się życiem sportowca po zakończeniu przez niego kariery. I nie chodzi mi tutaj tylko o sporty walki. W każdym sporcie tak jest.

Przeanalizowałem kariery wielu sportowców, zarówno w sportach walki, jak i w innych sportach zawodowych i widziałem wiele pomysłów na zapewnienie sobie życia po karierze. Ja poszedłem drogą pasji. Najpierw z pasji zacząłem walczyć, bo to od zawsze był mój cel. Nie doszedłbym tutaj, gdybym nie miał w sobie pasji. Potem zacząłem inwestować w whiskey i modę.

Chodzi o to, aby znaleźć to, co kochasz i zacząć się tym zajmować. Ja tak właśnie zrobiłem. Zrobiłem to nie tylko raz, zrobiłem coś takiego z czterema czy pięcioma rzeczami. I jestem z tego powodu bardzo, ale to bardzo szczęśliwy i błogosławiony.”