MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor przejdzie na emeryturę? Ekspert: Jeśli nie pojawi się na UFC 303 to tak

Conor McGregor przejdzie na emeryturę? Ekspert: Jeśli nie pojawi się na UFC 303 to tak

Czy Conor McGregor, czyli największa medialna gwiazda w światowym MMA ostatnich lat przejdzie na sportową emeryturę? Ekspert telewizyjny, a wcześniej uznany zawodnik UFC i mistrz trash talkingu – Chael Sonnen twierdzi, że jest blisko takiego scenariusza.

Conor McGregor przejdzie na emeryturę

Conor McGregor ma powrócić do startów na gali UFC 303 zaplanowanej na dzień 29 czerwca w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Jego rywalem ma być Michael Chandler.

Problem w tym, że pojawia się coraz więcej głosów o potencjalnym wycofaniu się Irlandczyka z tego pojedynku z powodu kontuzji.

Conor McGregor przejdzie na emeryturę?

Zdaniem Chaela Sonnena, który swoją teorię przedstawił na własnym kanale na YouTube, jeśli McGregor nie zawalczy na UFC 303, to już nigdy nie pojawi się w klatce:

“Jeśli Conor McGregor nie pojawi się na najbliższej walce, to jestem tutaj, aby dać wam znać, że mylicie się jeśli uważacie, że nadal będzie walczył, że nadal będzie w tym biznesie, albo że nadal będzie zestawiany z Chandlerem, tylko w innym terminie. Jestem tutaj po to, żeby powiedzieć wam, co oznacza ta nieobecność na prawdę i to są złe informacje. Jeśli Conor McGregor nie pojawi się 29 czerwca na UFC 303 w klatce w walce z Michaelem Chandlerem, to tak – będzie to oznaczało jego wycofanie się ze sportu.”

Conor McGregor jeszcze nigdy nie wycofał się z ogłoszonej oficjalnie walki. Teraz może być ten pierwszy raz. Irlandczyk już odwołał udział w konferencji prasowej mającej zapowiadać galę UFC 303 i mającej odbyć się w Dublinie, co w konsekwencji oznaczało anulację całego wydarzenia.

McGregor swoją ostatnią walkę w oktagonie stoczył w lipcu 2021 roku, kiedy to przegrał przez TKO z Dustinem Poirierem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis