MMA PLConor McGregorConor McGregor przegrał trzy z ostatnich czterech walk, ale… “W 2022 idę po pas!”

Conor McGregor przegrał trzy z ostatnich czterech walk, ale… “W 2022 idę po pas!”

Przez wielu obserwatorów mieszanych sztuk walki skreślony już w walkach z czołówką Conor McGregor w 2022 roku zamierza walczyć o pas mistrzowski UFC! I to mimo faktu, że przegrał trzy ze swoich ostatnich czterech walk, a zwycięską potyczkę zaliczył z mającym najlepsze lata za sobą, Donaldem Cerrone.

Conor McGregor zorganizował na Twitterze cykl pytań i odpowiedzi, gdzie chętnie wchodził w interakcję z fanami. Irlandczyk ciągle ma mistrzowskie aspiracje.

Conor McGregor przegrał trzy z ostatnich czterech walk, ale… “W 2022 idę po pas!”

Najpierw McGregor zapowiedział swój powrót w 2022 roku:

“W 2022 roku wracam. Szybko się naprawiam. Pracuję z najlepszym zespołem, jaki można kupić za pieniądze. Wrócę niebawem, magazynek naładowany!”

Później “Notorious” odpowiedział na pytanie o powrót do boksu, którego nie wyklucza, ale zdradził także, że jego powrotna walka będzie od razu o pas mistrzowski:

“Możliwie, że zawalczę w boksie. Ale noga teraz będzie lepiej przygotowana do kopania. W moim powrocie idę prosto po walkę o pas i to wkurza wszystkich włóczęgów w tym sporcie. To jest prawdziwy powód, dla którego pojawiają się te ciągłe krytykujące komentarze. Niech ich Bóg błogosławi.”

W ostatnich czterech walkach, Conor McGregor przegrywał z: Dustinem Poirierem (dwukrotnie) oraz z Khabibem Nurmagomedovowem. Wygrał natomiast z Donaldem Cerrone.

Zobacz także:

Borys Mańkowski odrzucił propozycję walki z Don Kasjo? Tak twierdzi Norman Parke!

Norman Parke (28-7-1) podczas konferencji prasowej zdradził, że Borys Mańkowski (22-8-1) miał dostać propozycję walki z ”Don Kasjo”. Były mistrz KSW postanowił odmówić.

Walczył w Tokio, a teraz został brutalnie pobity w centrum Dublina!

Jack Woolley jeszcze kilkanaście dni temu walczył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a teraz czeka go zabieg twarzy. Jest to spowodowane brutalnym pobiciem, do którego doszło w centrum Dublina. 22-latek został napadnięty przez grupę agresywnych ludzi.