Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLConor McGregorConor McGregor prowokuje Michaela Chandlera. Pokazał różnicę w przygotowaniach do ich walki

Conor McGregor prowokuje Michaela Chandlera. Pokazał różnicę w przygotowaniach do ich walki

Gwiazda, a nawet super gwiazda mieszanych sztuk walki Conor McGregor prowokuje swojego najbliższego przeciwnika – Michaela Chandlera. Irlandczyk zakpił z przygotowań Amerykanina do ich pojedynku.

Conor McGregor prowokuje Michaela Chandlera

Przypominamy, że McGregor i Chandler są trenerami w najnowszej edycji The Ultimate Fighter. Emisja show zacznie się pod koniec maja, a punktem kulminacyjnym rywalizacji będzie ich walka w oktagonie najprawdopodobniej na jednej z lipcowych gal UFC.

Conor McGregor prowokuje Michaela Chandlera. Pokazał różnicę w przygotowaniach do ich walki

“The Notorious” w jednym z najnowszych wpisów opublikowanych na twitterze wyśmiał przygotowania Michaela Chandlera do ich walki, komentując niejako zdjęcie opublikowane przez jednego z użytkowników tego medium społecznościowego.

Twitterowicz zamieścił dwa zdjęcia – trenującego Michaela Chandlera oraz bawiącego się w najlepsze Conora McGregora.

Irlandczyk w miniony weekend paradował na gali BKFC 41, gdzie na trybunach popijał whiskey, dumnie prezentując się z trunkiem, który wypromował – Proper Twelve.

Teraz skomentował ten wpis opisując, że jest to piękne podsumowanie historii ich rywalizacji i niejako dając dowód, że nie docenia starań Amerykanina w przygotowaniach do ich walki:

A Wy jak myślicie – kto wygra ostatecznie tę rywalizację – Michael Chander czy Conor McGregor?

Zobacz także:

Materla otwarty na walkę w freakowej organizacji: Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić… Co wy na to?

Michał Materla (32-9) zawalczy w przyszłości w freakowej organizacji? Były mistrz KSW nie wyklucza takiej opcji, gdy pojawi się dobra finansowo oferta.

Kacper Miklasz poznał szczegóły kolejnej walki! ”Polish Machine” zawalczy pod koniec maja! Widzieliście?

Kacper Miklasz nie zamierza odpuszczać i szybko stoczy swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że zawodnik pochodzący z Ełku ma mocne tempo jeśli chodzi o zawodowe starcia. ”Polish Machine” kolejny raz pojawi się w klatce dwudziestego siódmego maja w Krośnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis