MMA PLConor McGregorConor McGregor pokazał jak spędza święta. Prezenty robią wrażenie!

Conor McGregor pokazał jak spędza święta. Prezenty robią wrażenie!

W czasach instagrama i facebooka celebryci prześcigają się w prezentacji pomysłów na spędzanie świąt Bożego Narodzenia. Tropikalne wycieczki, obfite wieczerze, spotkania z rodziną i znajomymi – tak wyglądają media społecznościowe największych gwiazd. Conor McGregor pokazał jak spędza święta!

A jak tegoroczne święta spędza jedna z największych gwiazd MMA, Conor McGregor?

Tego możemy dowiedzieć się z jego konta na fb, gdyż “The Notorious” pochwalił się fotografiami przedstawiającymi jego rodzinę podczas spędzania świątecznych chwil. Moglibyśmy się spodziewać, że rozrywkowy Irlandczyk przygotuje na święta coś wybuchowego i specjalnego – nic bardziej mylnego. Na przedstawionych poniżej zdjęciach widzimy, że McGregorowie spędzają święta w dość tradycyjny sposób w rodzinnym zamkniętym gronie.

Jedyną “małą” różnicą są prezenty, które Conor zaprezentował swoim fanom. Jednym z nich jest luksusowy samochód – Lamborghini. Jak myślicie? Czy to prezent dla jego partnerki?

Przypomnijmy, że już 18 stycznia na gali UFC 246 w Las Vegas, McGregor zmierzy się z Donaldem Cerrone. Dla Irlandczyka będzie to powrót po porażce z Khabibem Nurmagomedovowem, której doznał w październiku 2018 roku. Irlandczyk nie wygrał walki od listopada 2016 roku, kiedy to znokautował Eddiego Alvareza zostając pierwszym w historii podwójnym mistrzem UFC.