MMA PLConor McGregorConor McGregor pokazał ilość sprzedanych PPV na swoją walkę z Poirierem. O takich cyfrach marzy nawet FAME MMA!

Conor McGregor pokazał ilość sprzedanych PPV na swoją walkę z Poirierem. O takich cyfrach marzy nawet FAME MMA!

Bezsprzecznie najgłośniejsza gwiazda mieszanych sztuk walki – Conor McGregor pokazał ilość sprzedanych PPV na swoją drugą walkę z Dustinem Poirierem. Faktyczna liczba sprzedanych PPV jest wyższa od wartości prognozowanych.

Przypominamy, że sprawa dotyczy gali UFC 257, która 23 stycznia odbyła się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Imprezę tę promowało starcie Dustin Poirier vs Conor McGregor 2, które ostatecznie przez nokaut w drugiej rundzie wygrał “Diament”.

Conor McGregor pokazał ilość sprzedanych PPV na swoją walkę z Poirierem. O takich cyfrach marzy nawet FAME MMA!

Na Twitterze, który w przeciwieństwie do Facebooka, Instagrama i WhatsUpa nie uległ awarii, McGregor opublikował wycinek ze sprzedaży PPV na UFC 257, która wynosiła… 1 504 737 wykupień!

Z każdej transakcji, McGregor otrzymał od UFC procent sprzedaży:

McGregor to największa marketingowo gwiazda UFC. Gale z jego udziałem biją rekordy sprzedaży PPV amerykańskiego giganta. W Polsce natomiast w ostatnim czasie najlepsze wyniki sprzedaży PPV osiąga organizacja FAME MMA, która jednak na razie może tylko pomarzyć o takich liczbach. Według szacunkowych danych najlepszy wynik sprzedaży PPV przez FAME MMA wynosi nieco ponad pół miliona.

Zobacz także:

Boxdel o walce Maksymalnie: Żałuję! Gdybym wiedział, wziąłbym blokadę! Co wy na to?

Walka Maksyma Ziółkowskiego z Filipem Zabielskim finalnie zakończyła się remisem. Nieusatysfakcjonowany wynikiem może być jednak Filip, który miał pod kontrolą dwie pierwsze rundy. Nielegalny faul był głównym faktorem, który zadecydował o wyniku remisowym.

Parke po przegranej z Mańkowskim na FAME MMA 11: Potrzebowałem kogoś kto mi wypłaci parę liści! [WIDEO] Za późno?

Są pierwsze słowa Normana Parke po drugim starciu z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” uważa, że zbyt późno podjął ryzyko i wchodził w mocniejsze wymiany z ”Tasmańskim Diabłem”. Parke w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z.. Popkiem Monsterem w formule MMA.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.