MMA PLConor McGregorConor McGregor podekscytowany powrotem do UFC: Wysokie kopnięcia rzucam szybciej niż jaby

Conor McGregor podekscytowany powrotem do UFC: Wysokie kopnięcia rzucam szybciej niż jaby

Conor McGregor jest bardzo podekscytowany swoim powrotem do oktagonu UFC. Irlandczyk na łamach Daily Mail przyznał, że nie może doczekać się kolejnej walki, a formę ma taką, że szybciej kopie niż uderza rękoma.

Conor McGregor podekscytowany powrotem do UFC

Były podwójny mistrz UFC będzie trenerem w najnowszej edycji The Ultimate Fighter 31. Irlandczyk w roli trenera będzie rywalizował z Michaelem Chandlerem, a wisienką na torcie tej rywalizacji będzie pojedynek w oktagonie, który zapowiadany jest na jeden z największych powrotów w 2023 roku w UFC.

Conor McGregor podekscytowany powrotem do UFC

McGregor, który co prawda ostatnio częściej przegrywa niż wygrywa, zapewnia fanów, że szykuje niesamowitą formę na nadchodzącą rywalizację z byłym mistrzem Bellatora:

“Nie mogę się tego doczekać. Czuję się świetnie, czuję się pełen energii. Czuję się gotowy na to wszystko. Wysokie kopnięcia rzucam teraz szybciej niż swoje jaby. Jestem bardzo podekscytowany powrotem.”

Dla Conora McGregora udział w TUF 31 będzie drugą taką przygodą w karierze. Wcześniej Irlandczyk był trenerem w 22. edycji tego popularnego reality show, która wyemitowana była w 2015 roku. Wówczas rywalizował z Uriahem Faberem.

Zobacz także:

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Czy Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284? W sieci pojawiły się bardzo poważne oskarżenia w stronę Rosjanina.

Tomasz Narkun były mistrz KSW zapowiada: Wrócę na szczyt!

Były treningi w Stanach Zjednoczonych w American Top Team, a teraz były mistrz KSW pojawia się na macie Ankosu Poznań. Tomasz Narkun w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z treningu. ”Żyrafa” zapowiada powrót na szczyt!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis