Conor McGregor po walce Poirier vs. Holloway na UFC 236: Następny jest dla Ciebie Nate Diaz…

Walki wieczoru minionej gali UFC 236 w Atlancie obiły się bardzo szerokim echem w świecie mieszanych sztuk walki. Dustin Porier (25-5, 1 N/C) i Israel Adesanya (17-0) zdobyli tymczasowe pasy mistrzowskie po bardzo efektownych walkach pokonując na punkty odpowiednio Maxa Hollowaya i Kelvina Gasteluma.

Do walki o tymczasowy tytuł wagi lekkiej odniósł się gwiazdor UFC i jeden z najbardziej rozpoznawanych zawodników MMA na świecie Conor McGregor (21-4). 

Irlandczyk pogratulował zwycięstwa Dustinowi Poirierowi oraz przekazał informację, że kolejną walkę „Diament” stoczy przeciwko Nate’owi Diazowi (17-10):

„Niesamowite walki wieczoru. Taka powinna być walka!

Max jesteś szaleńczo twardym gościem. Proszę, odpocznij teraz chwilę. Jesteś wojownikiem od stóp o głów. Jesteś wiecznym mistrzem.

Wielkie gratulacje Dustin za najbardziej zasłużony tytuł w swojej karierze. Następny jest dla Ciebie Nate Diaz, tak jak ustalaliśmy wcześniej.”

Co ciekawe, Conor McGregor w przeszłości walczył zarówno z Hollowayem jak i Poirierem. Obie te walki Irlandczyk wygrał. Obie także zostały stoczone w limicie wagi piórkowej.