MMA PLConor McGregorConor McGregor planuje wycieczkę z księżną Monako: 180 kilometrów na rowerze wodnym

Conor McGregor planuje wycieczkę z księżną Monako: 180 kilometrów na rowerze wodnym

Foto: Instagram/ Conor McGregor

Conor McGregor nie próżnuje na sportowej emeryturze. Gwiazda światowego MMA planuje ciekawą wycieczkę z księżną Monako. O swoim planach poinformował w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywny.

Irlandczyk obecnie przebywa na Korsyce, gdzie spędza wolny czas w obecności księżnej Monako – Charlene Grimaldi.

Conor McGregor planuje wycieczkę z księżną Monako: 180 kilometrów na rowerze wodnym

McGregor podzielił się z fanami informacją o planowanej 180-kilometrowej przeprawie z księżną Monako z wybrzeży Korsyki właśnie do Monako. Cała wyprawa ma potrwać 30 godzin. Irlandczyk zamieścił na Instagramie kilka zdjęć zapowiadających tę eskapadę:

“Kolejny dzień bliżej celu! Świetna praca dzisiaj z jej wysokością Księżną Monako Charlene. Przygotowujemy się do wspólnej 180-kilometrowej wyprawy z Korsyki do Monako na rowerze wodnym. Chcemy zmieścić się w 30 godzinach wyprawy. 12 września. Bądźcie gotowi!”

Przypominamy, że Conor McGregor przeszedł na sportową emeryturę 6 czerwca. Wówczas ogłosił światu swoją decyzję w mediach społecznościowych. Tym samym, ostatnią walką McGregora w oktagonie był styczniowy pojedynek z Donaldem Cerrone, który Irlandczyk wygrał w pierwszej rundzie przez nokaut.

Zobacz także:

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.

Kiedy walka Ortegi z “Koreańskim Zombie”?

Do walki czołowych zawodników kategorii piórkowej miało dojść jeszcze w ubiegłym roku. Teraz dodatkowo po aferze ze spoliczkowaniem gwiazdy K-popu atmosfera przed walką będzie jeszcze bardziej gorąca.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.