Conor McGregor otwarty na walkę w co-main evencie UFC, ale ma pewny warunek…

Foto: Czy Conor McGregor zmienił oblicze MMA na zawsze?, Chat Sports
Foto: Czy Conor McGregor zmienił oblicze MMA na zawsze?, Chat Sports

Bardzo możliwe, że mamy przełom w sprawie potencjalnej walki Conora McGregora (21-4) z Donaldem Cerrone (35-11, 1 N/C). Jeszcze do niedawna „Kowboj” sugerował, że Irlandczyk nie chce walczyć w co-main evencie gali UFC, ale najprawdopodobniej zdanie McGregor zmienił.

W sieci pojawiło się wideo, w którym „The Notorious” wyraża zgodę na walkę w co-main evencie, ale stawia jednocześnie pewien warunek:

„Jestem gotowy do walki, powiedziałem to. Nie ma problemu. Jeśli UFC chce, abym walczył w co-main evencie i pomógł im, to zrobię to, jeśli UFC chce, żebym wystąpił w takim starciu, to moja obecność wzmocni markę zawodników, którzy zawalczą w walce wieczoru. Nie mam z tym problemu.

Jeśli UFC chce, żebym wypromował galę walczą w co-main evencie, to zrobię to. Dajcie mi tylko za to udziały w firmie. To wszystko, o co proszę. Możecie umieścić mnie w pierwszej walce na ESPN+, ale dajce mi tylko te akcje. Zobaczymy co się stanie.”

Niedawno, McGregor potwierdził, że prowadzi rozmowy na temat powrotu do oktagonu UFC, który najprawdopodobniej miałby mieć miejsce na gali UFC 239, która 6 lipca odbędzie się w Las Vegas.