MMA PLConor McGregorConor McGregor oskarżony o pobicie w jednym z irlandzkich pubów

Conor McGregor oskarżony o pobicie w jednym z irlandzkich pubów

Foto: maxim.com
Foto: maxim.com

Conor McGregor (21-4) w ostatnim czasie zwracał na siebie uwagę ogłaszaniem i odwoływaniem sportowej emerytury. Niedawno trafił też do aresztu w Miami. Jak się okazuje po powrocie do ojczyzny… również narozrabiał.

Zawodnik UFC został oskarżony przez jednego z mężczyzn, iż uderzył go w pubie Marble Arch w dzielnicy Drimnagh w Dublinie. Jeden ze świadków twierdzi, że McGregor popisywał się w lokalu. Jednej z osób nie podobało się to i postanowił porozmawiać z McGregorem. Inny świadek powiedział natomiast, iż przed kłótnią i domniemanym ciosem jeden z klientów miał powiedzieć do zawodnika “Rusek Cię zlał!”. Do zdarzenia miało dojść w środku pubu, gdzie w tamtej chwili nie przebywało zbyt wielu klientów. Uczestnicy zdarzenia, jak to bywa w pubie, spożywali też alkohol Zawodnik miał bawić się w pubie po obejrzeniu amatorskiej gali, która miał miejsce w pobliskim hotelu.

Irlandzka policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

McGregor w ostatnim czasie często miewał problemy z prawem i należy do “grzecznych chłopców”. Rok temu dokonał “sławnego” ataku na busa przed galą UFC 223, w wyniku którego dwóch zawodników doznało obrażeń, po których zostali zdjęci z rozpiski tamtej gali. Uczestniczył też w awanturze po ostatniej gali UFC 229, gdzie wcześniej przegrał z obecnym mistrzem Khabibem Nurmagomedovem (27-0). W wyniku tego wydarzenia został zawieszony na sześć miesięcy. Były podwójny mistrz UFC ostatnie zwycięstwo w oktagonie odniósł… w listopadzie 2016 roku. Na gali UFC 205 w Nowym Jorku pokonał wtedy Eddiego Alvareza (29-7, 1 N/C).