MMA PLUFCConor McGregor opublikował zdjęcie ze zmarłą ciocią i potwierdził, że NIE BYŁA ofiarą koronawirusa!

Conor McGregor opublikował zdjęcie ze zmarłą ciocią i potwierdził, że NIE BYŁA ofiarą koronawirusa!

Największa gwiazda światowego MMA, Conor McGregor (22-4) opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją zmarłą niedawno ciocią – Anną, u której podejrzano koronawirusa. Irlandczyk zaktualizował także informacje odnośnie śmierci cioci.

Wczoraj McGregor poinformował, że na koronawirusa zmarła siostra jego matki, co osobiście bardzo przeżył, bowiem z Anną – tak miała na imię jego ciocia – łączyły go bliskie relacje.

Dramatyczny apel McGregora obiegłmedia społecznościowe, a sam Irlandczyk przekazał światu swoje rady na temat walki z koronawirusem:

Teraz McGregor podał aktualne informacje odnośnie śmierci swojej cioci Anny, potwierdzając, że NIE BYŁA ona ofiarą koronawirusa:

“Jestem wdzięczny za wiele życzeń i współczucie po odejściu mojej cioci. Chcę wyjaśnić, że nie stwierdzono u niej koronawirusa i to nie ten wirus był przyczyną jej śmierci.

Przygotowując się do jej pogrzebu mam świadomość, że wielu z nas będzie się w najbliższym czasie zmagało z tym wirusem. Proszę was, abyście podjęli dodatkowy wysiłek i byli ze swoimi przyjaciółmi i rodziną w tym stresującym dla nas wszystkich czasie.

Razem z moją rodziną dziękuję za wsparcie w tym trudnym okresie.”

 

I am grateful for the kind wishes and sympathy for my Auntie’s passing.
I want to clear up that it has been confirmed…

Opublikowany przez Conora McGregor Sobota, 14 marca 2020