MMA PLConor McGregorConor McGregor oczyszczony z zarzutów o molestowanie. Brak dowodów ze strony oskarżycielki!

Conor McGregor oczyszczony z zarzutów o molestowanie. Brak dowodów ze strony oskarżycielki!

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Conor McGregor oczyszczony z zarzutów o molestowanie seksualne! Śledztwo w jego sprawie wykazało brak dowodów ze strony kobiety, która oskarżyła gwiazdora światowego MMA o napaść seksualną!

Informację o sprawie podała reprezentantka McGregora – Karen Kessler.

W rozmowie z TMZ Sports przyznała, że śledztwo władz francuskich i zebrany materiał DNA nie należał do Conora McGregora, co potwierdza wersję zawodnika w sprawie.

Conor McGregor oczyszczony z zarzutów o molestowanie. Brak dowodów ze strony oskarżycielki!

Sprawa była głośno komentowana, kiedy Conor McGregor miał rzekomo dopuścić się napaści seksualnej na Korsyce. Prowadzący sprawę jednak ją umorzyli z powodu braku dowodów winy Irlandczyka.

Sytuacja o której mowa wydarzyła się we wrześniu zeszłego roku. Conor McGregor został zatrzymany przez policję na Korsyce po tym, jak pewna kobieta oskarżyła go o napaść na tle seksualnym i pokazywanie miejsc intymnych.

McGregor od początku wypierał się zeznaniom oskarżycielki i z powodu braku dowodów został zwolniony z aresztu.

Teraz dowiadujemy się, że śledczy nie znaleźli żadnych dowodów w jego sprawie, która została całkowicie umorzona.

Zobacz także:

Wraca normalność! UFC 264: Poirier vs McGregor 3 oficjalnie z udziałem publiczności!

Wraca normalność do sportu! Na razie w Stanach Zjednoczonych, ale to oznacza, że z czasem powróci i do Polski! Otóż, gala UFC 264: Poirier vs McGregor 3 odbędzie się z udziałem publiczności!

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.