Conor McGregor o walce z Tonym Fergusonem: Czuję, że to będzie następne

Conor McGregor (21-3) w wywiadzie udzielonym dla irlandzkiego entertainment.ie wskazał prawdopodobnego kolejnego rywala. Chodzi o obecnego tymczasowego mistrza wagi lekkiej –  Tony’ego Fergusona (23-3).

„Jest wielu, którzy mnie zaczepiają, starając się dostać walkę ze mną, z wielu dyscyplin sportowych, z wielu organizacji. Tak jest już od dłuższego czasu, a dla mnie to tylko kolejny zwykły dzień. Wiem, że w UFC jest wielu przeciwników. Jest również wielu rywali bokserskich. To co mnie interesuje, to z pewnością walką w UFC, na pewno obrona mojego tytułu wagi lekkiej. Jest zawodnik z tymczasowym pasem. Czuję, że to będzie następne. Zobaczymy jak pójdą negocjacje.”

Irlandczyk nie wyklucza jednak opcji trzeciej walki z Natem Diazem (19-11), a być może nawet kolejnej walki bokserskiej. Aktualnie trwają rozmowy i już wkrótce powinniśmy poznać dalsze plany największej gwiazdy UFC.

„Jest również trylogia z Diazem. Mogę bronić mojego pasa przeciwko Nate’owi. Może uda nam się namówić jednego z bokserskich rywali, aby wszedł do Oktagonu lub po prostu zrobimy to w ringu. Jest mnóstwo opcji. Czuję się zobowiązany, by bronić pasa – jest mistrz tymczasowy, ja jestem niekwestionowanym mistrzem, czuję, że to będzie następne. Aktualnie negocjujemy kontrakt i zobaczymy co się wydarzy.”

Waszym zdaniem walka McGregor vs. Ferguson to obecnie najlepsze możliwe rozwiązanie?

Możliwość komentowania jest wyłączona.