MMA PLConor McGregorConor McGregor o swojej kontuzji: Ze mną nie będzie tak jak z Weidmanem

Conor McGregor o swojej kontuzji: Ze mną nie będzie tak jak z Weidmanem

Conor McGregor ma nowe wiadomości o swojej kontuzji stopy, a raczej o rehabilitacji, która przebiega lepiej, niż planowano. Przypominamy, że Irlandczyk doznał złamania kości w lewej nodze podczas walki z Dustinem Poirierem na UFC 264.

Conor McGregor o swojej kontuzji

“Notorious” przekazał dobre wiadomości swoim fanom i przyznał też, że problemy z jego nogą nie przyniosą takich opłakanych skutków jak złamanie nogi Chrisa Weidmana, który doznał poważnego urazu kości piszczelowej w walce z Uriahem Hallem w kwietniu tego roku i do tej pory zmaga się z powikłaniami:

Conor McGregor o swojej kontuzji: Ze mną nie będzie tak jak z Weidmanem

McGregor w czwartek widział się z lekarzami, którzy ocenili postępy w jego rehabilitacji i zaraz po wizycie uruchomił instagrama, gdzie przekazał fanom dobre wiadomości:

“Badanie poszło dobrze. Wróciłem na rower zanim powiedziano mi, żę będę w stanie dźwigać ciężary. Dochodzę do siebie szybciej niż myślano. To dobra wiadomość, to dobre wieści od lekarzy. Myślę, że kość jest już zrośnięta ponownie.

Z kostką jest wszystko w porządku. Nie muszę nosić już buta ortopedycznego. Mam klapki na nogach, a to dobry znak. Choć nadal jestem wkurzony na tę kontuzję. Ale to jeszcze nie koniec. Dochodzimy powoli do siebie. Jestem ostrożny, słucham tego co mówią lekarze i stosuje się do zaleceń. Nie chcę jednak przesadzać, bo nie chcę żeby stało mi się to, co stało się z Weidmanem. Nie będzie tak ze mną.”

Zobacz także:

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis