MMA PLConor McGregorConor McGregor o końcu kariery Khabiba: Będę to kontynuował

Conor McGregor o końcu kariery Khabiba: Będę to kontynuował

Foto: ufc.com

Khabib Nurmagomedov po raz kolejny pokazał kto jest najlepszym lekkim na świecie. Mistrz UFC zmierzył się z Justinem Gaethje w walce wieczoru gali UFC 254. Niepokonany Rosjanin w drugiej rundzie udusił Amerykanina trójkątem nogami.

Zaraz po zakończonym pojedynku, niepokonany mistrz największej organizacji świata ogłosił, że była to jego ostatnia walka w karierze. W związku z tą informacją z całego świata zaczęły napływać gratulacje i podziękowania dla Khabiba za znakomitą karierę. Swoje wsparcie przekazał także były mistrz UFC, a także rywal Nurmagomedova – Conor McGregor.

Dobry występ!

Będę to kontynuował!

Szacunek i kondolencje dla Ciebie i twojej rodziny z powodu śmierci ojca. Z wyrazami szacunku, Rodzina McGregor.

Swoje podziękowania za wpływ na rozwój mieszanych sztuk walki przekazali także inni aktualni i byli mistrzowie UFC. Do gratulacji dla Khabiba dołączył się między innymi Jon Jones, czy Jan Błachowicz.

Polak w takich słowach wyraził swoje uznanie dla osiągnieć Rosjanina.

Znakomity mistrz, niesamowita kariera i niesamowite osiągnięcia. Gratulacje i wszystkiego co najlepsze poza oktagonem.

Khabib kończy karierę!

Niepokonany mistrz federacji UFC w wadze lekkiej kończy swoją przygodę ze sportem. Nurmagomedov poinformował o swojej decyzji po zakończonej walce z Justinem Gaethje. Jak sam przyznał, powodem takiej decyzji jest niedawna śmierć ojca – Abdulmanapa Nurmagomedova.

To była moja ostatnia walka. To był pierwszy raz kiedy przyjechałem tutaj po tym co stało się z moim ojcem. Kiedy UFC powiedziało mi o walce z Justinem, przez trzy dni rozmawiałem z moją mamą czy powinienem tu przyjeżdzać bez taty. Nie chciała, ale obiecałem wszystkim, że to będzie mój ostatni pojedynek.

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zakończył karierę na UFC 254: To była moja ostatnia walka!

Stało się! Khabib Nurmagomedov zakończył sportową karierę na UFC 254! Najpierw poddał w drugiej rundzie Justina Gaethje, a potem ogłosił światu koniec z występami w mieszanych sztukach walki.

UFC 254: Khabib Nurmagomedov udusił Justina Gaethje trójkątem nogami! [WIDEO]

Khabib Nurmagomedov (29-0) wciąż niepokonany. Dagestańczyk poddał Justina Gaethje (22-3) w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC 254.